Renkler

Giysilerdeki renklerin kombinasyonu

Giysilerdeki renklerin kombinasyonu
İçerik
 1. kombinasyon ilkeleri
 2. Renkler nasıl ve ne ile birleştirilir?
 3. Zıt renklerin kombinasyonu
 4. Olağandışı seçenekler
 5. Dış giyimde kombinler
 6. Kıyafet ve ayakkabı seçimi
 7. Aksesuarlarla nasıl eşleştirilir
 8. tablo
 9. Renk kombinasyonu kuralları
 10. güzel kombinasyonlar

Giysilerdeki renkleri doğru bir şekilde birleştirme yeteneği önemli bir beceridir, ustalaştıktan sonra her zaman harika görünebilirsiniz!

kombinasyon ilkeleri

tek renkli

İlk olarak, aynı renk tayfının bir çizgisinden oluşan monokrom bir gruptan bahsedelim. Yani, görüntünüz tek bir renk şemasında yapılmalıdır, işler yalnızca gölgede farklılık gösterebilir - karanlıktan aydınlığa.

En basit ve en popüler monokrom siyahtır. Bu renkte yapılan bir kıyafete toplam siyah denir. Beyaz renkte yapılan görüntü, sırasıyla toplam beyaz olarak muhteşem görünüyor.

Ancak nötr renkler üzerinde durmayın, parlak renklerde çok daha ilginç görünüyor. Görüntüdeki birkaç ton, tek renkli bir kompozisyondan daha ilginç ve daha zengin görünüyor.

Bu durumda, farklı renkte bir aksesuar eklenmesine izin verilir. Örneğin, beyaz topluluğu sarı bir kavrama veya gri kırmızı ile seyreltin.

2 renk

Kontrast renkler veya ilgili kontrast renkler birbirleriyle iyi bir şekilde birleştirilebilir.Renk çarkında birbirine zıt olan renkler bir çift halinde muhteşem görünüyor. Kontrast azaltılırsa çift parlak, etkileyici veya daha yumuşak olabilir.

3 renk

3 rengi tek bir görünümde nasıl birleştirebileceğinize dair birkaç seçenek var. Örneğin, benzerlikte, ilgili tonları bir yayda kullanmak. Bir üçlünün çok yaygın bir kombinasyonu, renk tekerleğindeki bir eşkenar üçgene bağlanabilen üç tonun birleşimidir. En ilginç kombinasyonları bulmak için hatları kendiniz bağlayabilirsiniz. Kırmızı bir ceketiniz ve yeşil pantolonunuz varsa, renk çarkı bu görünümde uyumlu görünecek bir bluz veya kazak seçmenize yardımcı olacaktır.

4 renk

Dört rengin kombinasyonuna tetrad denir ve belirli beceriler gerektirir. İlkesi, renk tekerleğinde kare veya dikdörtgen şeklinde temsil edilen renklerin bir kombinasyonuna dayanır. Aynı zamanda, bu "dörtlü" renklerden birinin çıkarılmasına izin verilir, ancak görüntü hala uyumlu kalacaktır.

Bu kombinasyonları hatırlamak çok zordur, bu nedenle, böyle bir yayı çizerken bir daire kullanmanız gerekir veya modaya uygun bir web sitesinde veya parlak sayfalarda gözetlenen hazır kombinasyonlara odaklanabilirsiniz.

Renkler nasıl ve ne ile birleştirilir?

Klasik

Klasik veya temel - bunlar her renk türüne uyan evrensel renklerdir.

Klasikler siyah, gri, beyaz, bej, kahverengi ve mavidir.

 • Siyah zariftir ve figürü iyi inceler. Özellikle klasik kesimli şeyler seçerseniz, her zaman modadır. Açık veya parlak siyah kontrast renklerle birleştirmek en iyisidir.
 • Gri ölçülü ve muhafazakar, paleti geniş, birçok alt tonu var. Gri giysilerle kombinler sakin ve yumuşaktır.

Gündelik görünümlerde gri, nötr ve pastel renklerle en iyi şekilde birleştirilir. Daha eski bir görünüm için, parlak kırmızı ruj veya ayakkabıları vurgulayan grafit ve siyahı tercih edin.

  • Beyaz, kısıtlama ve masumiyetin rengidir. Soğuk karlıdan ılık sütlüye kadar çok sayıda tonu vardır. Kıyafetleri beyaz, pastel, narin renklerle kombinleyebilir veya parlak ve akılda kalıcı hale getirebilirsiniz. Beyaz tek başına göze çarpar, ancak görüntüye parlak bir vurgu eklerseniz, solist olmaktan çıkar ve ek veya arka plan haline gelir. Sonuçta, bu çok uzlaşmacı bir renk.
  • Bej, çıplak ten rengi olduğu için yumuşak ve olabildiğince nötrdür. Ancak, genellikle zengin insanlar tarafından giyilir, bu nedenle lüksle de ilişkilendirilmeye başlandı. Çok fazla tonu var, bunda beyazı bile geçiyor, çok yönlülüğü ile sadece kahverengi karşılaştırabilir. Görünümü bej ile oluştururken sert renklerden kaçının. Görünümünüzü hafif ve zarif kılacak parlak veya yumuşak tonları tercih edin.

  Sıcak ve soğuk tonlara bölünme mevsimlere karşılık gelir. Kış tonları (mavi, mavi ve mor) soğuk, yaz tonları (kırmızı, sarı, turuncu) sıcak olarak kabul edilir. Renk dağılımı ilkesi çok daha derine inmesine rağmen.

  Hem soğuk hem de sıcak olarak sınıflandırılabilecek birçok karmaşık renk tonu vardır.

  Yeşil, hem sıcak hem de soğuk tonların en fazla sayısına sahip olduğu için sınırdadır.

  Her rengin soğuk ve sıcak tonları olduğu için her gruba ayrı ayrı bakacağız.

  Soğuk

  • Eklenen beyaz, siyah veya kırmızı ile mavi ve mor tonları. Örneğin, masmavi, kraliyet (kraliyet mavisi), peygamber çiçeği mavisi, kobalt ve diğerleri. Bu renkler, soğuk veya nötr renkler veya doygun kontrast renklerle birleştirilir.
  • Yeşilin tonları, çok hafif sudan canlı turkuaz ve malakite kadar çeşitlilik gösterir. Bunlar nane, mentol, yeşim, zümrüt, gri-yeşil içerir.Bunlar gri, pembe, mor ile iyi görünen oldukça katı tonlardır. Parlak, akılda kalıcı bir görünüm istiyorsanız, onları kırmızı, turuncu veya sarı ile giyin.
  • Pembeler, macenta ve menekşeden türetilen tüm tonları içerir. Griler, sarılar, zeytin, maviler, maviler ve tüm bitkisel tonlarla iyi giden taze renklerdir.
  • Bu rengin tüm pastel renkleri sarı olarak adlandırılır.

  Ilık

  • Mavinin sıcak tonları, sarı ile karıştırılarak oluşturuldukları için genellikle yeşilin ipuçlarıyla çok karmaşıktır. Bunlar mavi-yeşil, turkuaz, aqua, kot, çelik, mavi-gri, Prusya mavisidir. Bu renklerle görünüm yumuşak ve sakindir. Onları aynı sıcak tonlarla tamamlamak en iyisidir.
  • Sıcak renklerde yeşil tamamen ortaya çıkar. Gölgeler sarı veya zeytin alt tonları olabilir. Her gruptaki gölgelerin parlaklığı, gri kirlilik miktarına bağlı olarak değişir. Bu renkler havayı yükseltir ve görüntüyü yumuşak bir parıltıyla doldurur. Hem soğuk hem de sıcak renklerle kombinleyebilirsiniz.
  • Turuncu ve kırmızıdan pembenin sıcak tonları oluşur. Bunların hepsi şeftali, mercan, flamingo, çilek ve somon karışımı olan renklerdir. Bu gölgeler en iyi şekilde yumuşak, açık renklerle birleştirilir, ancak aynı zamanda soğuk bir mavi ile birlikte ortaya çıkar. Bej ve kahverengi renkler, zeytin, haki, gri-lila ile giyilebilirler.
  • Sarılar, kırmızı, turuncu ve kahverengi tonları ile zengin ve canlıdır. Bunlara kayısı, muz, mısır, hardal, safran, limon, kanarya, altın dahildir. Sıcak ve soğuk renklerle iyi görünüyorlar.

  Zıt renklerin kombinasyonu

  7 tip kontrast kombinasyonu vardır, sırayla her kombinasyon birkaç kontrast türünden oluşur.

  • Açıklığa göre - koyu ve açık giysiler bir yayda birleştirilir.
  • Sıcaklığa göre - soğuk ve sıcak tonların bir kombinasyonu. Mümkün olduğu kadar soğuk ve sıcak veya küçük bir sıcaklık farkıyla daha yumuşak olabilir. Örneğin pastel renklerde olduğu gibi.
  • Doygunluk - tek bir görünümde nötr ve karmaşık veya sessiz tonlar kullanılır.
  • Renk noktasının boyutuna göre - görüntü, parlak detayların eklenmesiyle nötr bir renk şemasında oluşturulmuştur. Çoğu zaman bir gömlek veya bluzdur, ancak pantolon, etek de olabilir. Bu tekniği kullanarak dikkati eksikliklerden uzaklaştırabilir ve figürün saygınlığına odaklanabilirsiniz.
  • Tamamlayıcı renklerin karışımı. Bu karşıtlığı anlamak için aşağıda bahsedeceğimiz renk çarkı kavramını anlamanız gerekir. Bir görüntüde taban tabana zıt renklerin birleştirilmesi ilkesine dayanır.
  • Eşzamanlı kontrast - çok renkli gri kıyafetlerin kombinasyonu.

  Olağandışı seçenekler

  Görünüşte uyumsuz olan tonları birbiriyle birleştirmek oldukça zor bir iş gibi görünebilir. Görünümünüze cesur aksesuarlar ekleyerek küçük başlayabilirsiniz.

  Örneğin, yeşil bir elbiseyi bir çift leylak ayakkabıyla tamamlamak veya tek renkli bir nane görünümünü mor pompalarla seyreltmek. Kobalt ayak bileği botlu safran bir elbise iyi görünecek.

  Daha önce birleştirmeye cesaret edemediğiniz en sevdiğiniz renkleri tek bir yayda birleştirerek küçük başlayabilirsiniz. Bu amaçlar için, kırmızı, lavanta, Barbie rengi veya gül kuvars gölgesi olan bir şirkette beklenmedik bir şekilde açılan mükemmeldir.

  Yavaş yavaş, tek bir görüntüde iki değil, aynı anda birkaç parlak rengi birleştirmek mümkün olacaktır. Sakin, abartısız bir görünümü tamamlamak için saf gökkuşağı renkleri kullanmak en iyisidir.

  Renklerden birini beğenmediyseniz, kıyafetinizden çıkarın. Aynı şekilde, renk tekerleğini kullanarak başka bir renk ekleyebilirsiniz.

  Dış giyimde kombinler

  Siyah

  Sanılanın aksine siyah dış giyim herkese uygun değildir. Parlak yüz özelliklerine sahip kızlarda, tercihen Slav kadınları arasında nadiren bulunan "kış" renk tipinde iyi görünüyor. Zıt bir görünümünüz yoksa, siyah bir paltoyu unutmak daha iyidir. Siyah bir palto giymek kırmızı veya beyaz aksesuarlarla en iyisidir.

  Kahverengi

  Onlar için aksesuar seçmek oldukça zor olsa da, kahverengi paltolar da popülerdir. Mavi, belki yeşil veya sarı ile en iyi şekilde görünür. Her kız böyle parlak renkli bir ayakkabı ve el çantasına karar vermez, bu nedenle kahverengi dış giyim seçmeden önce birkaç kez düşünün.

  Gri

  Gri herkes için değildir, ancak gardırobunuza sığdırmak kahverengiden daha kolaydır. Gri bir palto, bordo, şarap, grafit tonunda ayakkabı ve aksesuarlarla iyi görünecek. Diğer şeylerin yanı sıra, parlak aksesuarların da olması gereken bir yeri var, bu yüzden denemek ilginç.

  Mavi

  Bu renkte bir palto istiyorsanız, genç bir kız öğrenci değilseniz, parlak maviyi unutun. Kızlarda ve kadınlarda gök mavisi ve peygamber çiçeği mavisi paltolar çekici görünüyor. Bu tür dış giyim için ayakkabı ve aksesuar seçmek zor değil, gri veya bej-kahverengi renkler olabilir.

  kırmızı

  Siyah gibi kırmızı bir ceket, yalnızca zıt bir görünüme sahip olanlar için uygundur ve günlük kullanım için pek uygun değildir. Kırmızıyı tercih etmek istiyorsanız, seyreltilmiş tonları seçin. İsveç kirazı, nar, kiraz, zinober olabilir.

  Ayakkabı ve aksesuarları pembe, yeşil, mavi veya gri tonlarında alabilirsiniz. Femme fatale gibi görünmek istemiyorsanız siyahı unutun. Kural olarak, bu günlük yaşamda her zaman uygun değildir.

  Yeşil

  Yeşil renklerin çeşitliliği nedeniyle, kesinlikle herhangi bir kız ona uygun yeşil bir gölge ceketi seçebilir. Ayrıca, kesinlikle her şeyle uyumlu olan tek renk!

  Bunun için herhangi bir renkte ayakkabı ve aksesuar seçebilirsiniz, sadece biraz denemeniz gerekir. Önceki renklerle uyuşmayan siyah ve kahverengi bile burada uygun olacaktır. Bu nedenle yeşil, kesinlikle dikkat etmeye değer.

  Pembe

  Pembenin hemen hemen tüm tonlarındaki dış giyim avantajlı görünüyor. Yeşilde olduğu gibi, doğru rengi seçmeniz gerekir. Somon, gül kuvars, şok edici pembe, fuşya olabilir. En iyi bej, sarı ve yeşil renkteki ayakkabı ve aksesuarlarla kombinlenecektir.

  Mercan

  Mercan rengi bir ceket çok kadınsı ve zarif görünüyor, bu bahar için harika bir çözüm. Ona mavi-mavi, fıstık, nane tonlarında ayakkabı ve aksesuar alabilirsiniz. İlgili ve taze hissedeceksiniz.

  Mor

  Patlıcan veya erik ceket veya ceket, birçok kıza doğal güzelliğini vurgulayarak avantajlı görünüyor. Bu tür dış giyimleri sarı ve yeşil tonlarıyla veya spektrumdaki ilgili renklerle birleştirebilirsiniz.

  Kıyafet ve ayakkabı seçimi

  Siyah ayakkabılar

  Dış giyimde olduğu gibi, siyah ayakkabıların evrensel olduğu ve herhangi bir kıyafet için uygun olduğu konusunda bir yanılgı var. Siyah ayakkabılar elbette ayağı küçük ve görüntüyü zarif kılıyor ancak günümüzde en sık tercih ettiğimiz renkli ve hafif giysilerle pek uyumlu olmuyorlar.

  Siyah ayakkabılar, siyahın baskın olduğu görünümler için iyidir. Bir takım elbise, küçük bir siyah elbise veya belki gri bir takım elbise olabilir.

  Siyah ayakkabıları unutun, fiyonkunuzda kahverengi renkler hakimse, bej veya kahverengi uyumlu ayakkabılar buna çok daha uygundur.

  Beyaz ayakkabılar

  Görüntüde zaten beyaz varsa beyaz ayakkabı giymeyi deneyin.Beyaz görsel olarak bacağı daha büyük gösterdiği için beyaz çizme ve kendi içinde yeterince büyük olan botlardan kaçınmaya çalışın.

  Beyaz ayakkabıları açık burunlu ayakkabılar veya yüksek topuklu sandaletler ile yaz için saklayın. Doğru, bu, mavi kot pantolonla birlikte zaten klasik hale gelen beyaz spor ayakkabılar için geçerli değildir.

  Ana tabu - siyah pantolon veya kot pantolon ile beyaz ayakkabı giymeyin ve dahası siyah tayt giymeyin. Alt kısım, ayakkabılara uyması için hafif ve hafif olmalıdır.

  Renkli ayakkabılar

  Parlak renkli giysiler giyiyorsanız, siyah ayakkabı giyerek görünümün orijinalliğini bozmayın. Ayrıca, örneğin bir elbise ile aynı renk şemasından ayakkabı seçmeye çalışmayın. Tonu eşleştirmeniz pek olası değildir ve bir dokunuşla "uçarsanız", görüntünün tamamen sürdürülmediği görülecektir.

  Parlak bir elbise için parlak ayakkabılar seçmelisiniz! Renk çarkına odaklanabilir veya yukarıda bahsettiğimiz hazır sıra dışı kombinasyonları kullanabilirsiniz.

  Ancak böyle cesur bir görünüme henüz hazır değilseniz, bej veya gri ayakkabılar seçin. Resimde gösterilen renklerden biriyle tam olarak eşleşmeleri durumunda renkli ayakkabılar da kabul edilebilir. İşareti kaçırmamak için, safsızlık içermeyen saf tonlara güvenin, onlarla eşleştirmek daha kolaydır.

  Renkli ayakkabılar, temel bir renk şemasında sürdürülen sakin, sade görünümlerde iyi görünecek. Gri, bej, siyah veya lacivert renklerini renkli ayakkabı ve aksesuarlarla seyreltin.

  Aksesuarlarla nasıl eşleştirilir

  Çantalar

  • Ayakkabı ve tek renkte bir çanta oldukça muhafazakar, modası geçmiş bir kombinasyon. Ancak eklektizm ve canlı görüntüleri tercih edenler için mükemmeldir. Bu sayede ayakkabınız ve çantanız çok fazla dikkat çekmez ve başkaları da görünüşünüze odaklanabilir. Bu, klasik renk şemasıyla iyi çalışır - siyah, kahverengi, gri, lacivert, bej, belki kırmızı.
  • Ayakkabılar için değil, kıyafetler için bir çanta seçmek en iyisidir. Örneğin desenli bir elbise için desenin rengine uygun bir çanta seçebilirsiniz. Ayakkabı veya çanta tam olarak giysinin rengiyle eşleştirilebilir, ancak bu öğelerin ikisi aynı anda olamaz.
  • Kişisel tarzınızı göstermek için sadece renkleri değil dokuları da karıştırın.
  • Hayvansal veya çiçek desenli ayakkabılar için, aynı renkte değil, uyumlu bir çanta seçebilirsiniz. Çarpıcı bir örnek, tek bakışta kullanılamayan leopar desenli ayakkabı ve aksesuarlar!
  • Parlak ayakkabılar için siyah bir çanta seçmemelisiniz, bitmemiş bir görüntü hissi alacaksınız. Yayın başka bir parçası tarafından çoğaltılan farklı renkte renkli bir aksesuar seçmek daha iyidir.
  • Bej veya siyah üzerine bahis yapıyorsanız, farklı malzemelerden yapılmış ayakkabı ve el çantasına sahip olmaya çalışın. Deri ayakkabı ve cilalı debriyaj, süet sandalet ve kumaş çanta.
  • Bir bakışta rugan ayakkabı ve aksesuarlar kötü davranışlardır. Böyle bir tandem sadece kesinlikle tatsız değil, aynı zamanda kaba görünüyor.

  tablo

  Bugün, seçtiğiniz renklerin birlikte çalışıp çalışmadığını anlamanıza yardımcı olacak birçok tablo bulabilirsiniz. Birkaç kez bahsettiğimiz ve aşağıda gösterilen renk tekerleğine odaklanmak da uygundur. Ayrıca, bir seçim yapmanız ve uyumlu görüntüler oluşturmanız için daha kolay olacağına odaklanan bir tabloyu dikkatinize sunuyoruz.

  Renk kombinasyonu kuralları

  Yaz mevsimi

  Bu renk tipine sahip kızların ten rengi soğuktur, bu nedenle kıyafet ve aksesuarları bu eksikliği giderecek ve vurgulamayacak şekilde seçmeniz gerekir, aksi takdirde ten rengi “kadavra” olur.

  "Kontrast bir yaz" iseniz, parlak renkler olmayan kıyafetler seçmeniz de önemlidir, çünkü kontrastınız zaten buna dayanmayacaktır (Kış mevsiminin aksine). Normal Yaz için uygun olmayan koyu tonlarda da güzel görüneceksiniz.

  Çok renkli renk türünüzün devamı olacak soğuk veya nötr karmaşık tonları tercih edin.

  Bu tonlar size çok yakışacak:

  • Mor;
  • kirlilik içermeyen koyu pembe;
  • koyu ve soluk kırmızı;
  • açık ve soluk sarı;
  • mavi-yeşil ve sarı-yeşil;
  • soluk mavi;
  • sarı katkısız kahverengi;
  • Mor;
  • sıcak bej hariç hepsi nötr.

  Sonbahar

  Bu renk tipindeki kızlar, yalnızca farklı renkte giysiler giyerek tanınmayacak kadar değişebilir. Sıcak cilt tonu, sıcak, soğuk ve nötr tonlara izin verir.

  Renk şeması doygun olmalı, soluk pastel renklerden kaçının. Saf renkler doğal çekiciliğinizi bastıracağından karmaşık renkler seçin.

  Bu tonlar size çok yakışacak:

  • sarı ile karıştırılmış kırmızı;
  • turuncu;
  • kırmızı veya mavi alt tonlu sarı;
  • yeşil ve mavi, çok parlak ve çok soluk dışında;
  • koyu ve soluk hariç kahverengi;
  • mavi, gri veya kahverengi bir dokunuşla mor;
  • nötr, ancak hafif veya pastel değil.

  Bahar

  Bu renk tipindeki kızlar sıcak bal ten rengine sahip oldukları için çok soğuk, ara ve sıcak renklerde giysiler giyebilirler.

  Renk türünün kendisi zıt değildir, ancak bu şekilde yapılabilir. Örneğin, bir sarışın-Bahar üzerine kırmızı bir elbise giymek. Beyaz deri bir arka plana karşı parlak bir kıyafet, kontrasttan daha fazlasını gösterecektir.

  Bahar, tüm açık pastel tonlarda yumuşak görüntüler için mükemmeldir. Ana şey, renklerin herhangi bir gri katkısı olmadan saf olmasıdır. Koyu tonlardan kaçınmak da önemlidir.

  Bu tonlar size çok yakışacak:

  • pembe ve fuşyanın narin tonları;
  • karanlık hariç tüm kırmızı tonları;
  • sarı veya pembe alt tonlu bazı turuncu tonları;
  • çok hafif hariç sarı tonları;
  • açık yeşilin yanı sıra koyu olanlar ve gri alt tonlu olanlar hariç yeşilin çoğu tonu;
  • mavi-gri ve mavi-gri hariç tüm mavi tonları;
  • sarı veya kırmızı alt tonlu açık kahverengi tonları;
  • koyu ve gri-mor hariç menekşe tonları;
  • nötr tonlardan sütlü ve kremsi size çok yakışacak.

  Kış

  Doğal güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olan tüm parlak, sulu tonlar bu renk tipine sahip kızlar için uygundur.

  Bu tonlar size çok yakışacak:

  • koyu siyah;
  • tüm zengin baz tonları;
  • soğuk pastel tonları;
  • tüm sulu akılda kalıcı tonlar: mor, limon, turkuaz, ahududu, fuşya, leylak, masmavi, sulu yeşil, parlak kırmızı.

  güzel kombinasyonlar

  Sonunda, parlak renkleri tek bir bakışta birleştirmekten korkmamanız gerektiğinden görsel olarak emin olmanıza yardımcı olacak güzel sıra dışı kombinasyonlara bakalım. Deneyin ve başaracaksınız!

  Turuncu, mor ve yeşil

  Malakit yüksek belli pantolon, erikle değiştirilebilen parlak mor bir üst ve turuncu bir ceket. Bir parti ve dışarı çıkmak için harika bir çözüm. Görüntü, pantolon, altın kemer ve küçük bir altın kavrama ile uyumlu yüksek topuklu sandaletler ile tamamlanmaktadır.

  Tuğla, kahverengi ve sütlü kahve

  İlginç ve uyumlu bir görünüm elde etmek için parlak giysiler giymek gerekli değildir. Kot pantolon, beyaz tişört, sütlü ceket. Özel bir şey yok, değil mi? Ancak aksesuarlar sayesinde görünüm çarpıcı biçimde değişiyor. Kahverengi şapka, kapuçino örgü atkı ve tuğla çanta. Çok şık bir kıyafet olduğu ortaya çıktı!

   Berry tonları

   Böğürtlen ve koyu kırmızı

   Akılda kalıcı ve lüks bir görünüm istiyorsanız, olgun berry pantolonları tek bir görünümde böğürtlenli bir gömlekle birleştirin. Bu kombinasyonun çok gösterişli görünmemesi için, görünümü yumuşatacak kahve rengi bir kaban görüntüsünü tamamlayın.

   şeftali ve kiraz

   Koyu yeşil bir gömlek, kiraz rengi bir güneş etek ve şeftali rengi bir ceketin ilginç bir kombinasyonu. Tüm gölgeler hafifçe kapatılmıştır, bu nedenle görünümle tartışmazlar. Görünüm, siyah sivri burunlu ayakkabılar ve siyah beyaz bir debriyaj ile tamamlanmaktadır.

    kum ve kırmızı

    Gündelik bir yaz görünümünde, zemine kumlu bir etek, ince bir kırmızı kazakla mükemmel bir şekilde birleştirilir. Görünüm, kahverengi sandaletler ve çiçekli bir kavrama ile tamamlanıyor. Her gün için yumuşak, rahat bir görünüm.

    Siklamen ve yeşil

    Bir görünüm, sulu yeşil tonlu bir elbise ile seyreltilmiş, ilgili mor tonlarını mükemmel bir şekilde birleştirir. Günlük görünümünüzü parlak renklerle doldurmak istediğinizde mükemmel bir çözüm.

     Mor ve Deve

     Çok nazik bir bahar görünümü. Leylak sıska, soluk mavi gömlek, deve mont ve leopar pompalar, bu görünümde hiç de kaba görünmüyor, ama çok şık.

     patlıcan ve altın

     Bugün, metalik deriden yapılmış ayakkabılar ve aksesuarlar modadır, bu nedenle altın ayakkabılar, örneğin bir patlıcan gölgesi gibi bir gece elbisesine harika bir katkı olacaktır. Görünüm, uzun zincirli bir kolye ve pullarla süslenmiş bir debriyaj ile tamamlanacak.

      Kireç ve çelik

      Parlak renkler istediğinizde, sakin ve rahat bir görünüme limon rengi bir ceket ekleyin. Ve görünümü daha da muhteşem kılmak için, metalik çelik renkli teknelerde ayakkabı.

      hardal ve çikolata

      Sarı ve kahverengi tonları tek bakışta muhteşem görünüyor. Metalik ayakkabılar ve aksesuarlar, görünümü seyreltmeye yardımcı olur. Görünüm günlük yaşamda uygun olacak ve özel bir fırsat için uygun olacaktır.

      somon ve bataklık

      Tek bakışta harika görünen beklenmedik bir kombinasyon. Somon rengi bir güneş eteği ve bataklık rengi bir gömlek. Ayakkabılar ve el çantası gömleğin rengiyle eşleştirilir, bu nedenle etek görüntünün parlak bir noktası olarak hizmet eder ve kendine odaklanır. Kalçalara eksik hacmi eklemek istiyorsanız bu teknik hizmete girmeye değer.

      Tozlu gül ve sütlü

      Bu görünümün güzelliği, narin pastel tonlarda unisex kıyafetlerin kullanılmasıdır. Sütlü bir kazak, tozlu gül rengi bir ceket, açık mavi kot pantolon ve konyak rengi alçak topuklu ayakkabılar. Renkler değil, şekiller üzerinde ilginç bir oyun olduğu ortaya çıkıyor.

      Konyak ve vanilya

      Bir başka nazik kız gibi bakış. Vanilya rengi etek ve üst, uyumlu sandalet, el çantası ve konyak rengi kemer. Görünüm gerçekten “vanilya”, biraz çocuksu çıktı, ancak ilk buluşma için harika.

      kehribar

      Kehribar elbise, hafif yaz görünümleri için mükemmeldir. "Sonbahar" renk türü olan kızlarda harika görünecek. Kahverengi sandalet ve uzun askılı bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

      Ve daha birçok ilginç görüntü.

      yorum yok

      Moda

      güzellik

      ev