Elbise stilleri ve modelleri

Kurumsal bir parti için hangi elbise seçilir?

Kurumsal bir parti için hangi elbise seçilir?
İçerik
 1. özellikler
 2. Uygun stiller
 3. Popüler renkler
 4. Yeni yıla
 5. Kurumsal bir parti için hangi elbiseler tam bir parti için uygundur?
 6. Ne ile giyilir?
 7. Ayakkabı

Tatillerin yaklaşmasıyla birlikte çalışan kadınlar, kurumsal bir parti için uygun bir kıyafet aramaya başlar. Bu, özellikle oldukça katı bir kıyafet kuralı koşullarında çalışan ve kadınlıklarını ve güzelliğini kurumsal bir partide muhteşem ve çekici bir kıyafetle göstermek isteyenler için ilginçtir. Ancak, kurumsal bir etkinliğe uygun olması ve yalnızca sahibinin onurunu vurgulaması için doğru elbiseyi seçmek önemlidir.

özellikler

Kurumsal bir etkinlik için şık ve modaya uygun bir elbise seçmelisiniz, ancak aynı zamanda aşırı iddialı ve gösterişli modeller kabul edilemez. Böyle bir duruma uygun bir kıyafet, şık ve feminen olmanın yanı sıra zarif ve mükemmel uyum sağlamayı amaçlamaktadır. Kabalık, aşırı parlaklık ve vurgulanan cinsellik burada kabul edilemez. Ancak, kurumsal bir parti için genel imaja uymayan çok sıkıcı elbiseler ve kıyafetler de uygun değildir.

Kurumsal bir etkinliğe gittikleri kıyafetlerin kumaşı pahalı ve kaliteli malzemelerden seçilmiştir. En popüler ipek, saten ve kadife elbiselerdir. Dantel kıyafetler de her zaman modadır.

Uygun stiller

Kurumsal etkinlik bir ziyafet veya lüks bir restoranda bir resepsiyon ise, şık bir gece elbisesi en iyi seçim olacaktır. Büfe böyle resmi bir etkinlik değildir, bu nedenle basit kesimli ve minimum dekorlu orta uzunlukta bir kokteyl elbisesi en uygun olacaktır.

Kurumsal bir parti için elbise stilleri

Kurumsal bir parti için en popüler olan aşağıdaki modellerdir:

 1. Arkası dekolteli elbiseler. Bu tür kıyafetler şık bir görünüme sahiptir ve derin bir yaka ile oldukça rekabetçidir.
 2. Korseli elbiseler. Bu tarz ürünlerde göğsünüzü görsel olarak daha gür ve belinizi daha ince hale getirerek figürünüzün görünümüne etki edebilirsiniz.
 3. Drapeli elbiseler. Doğru yerlerdeki bu tür dekorasyon unsurları, biraz hacim katacak ve figürün küçük eksilerini gizleyecektir.
 4. Boyundan askılı elbiseler. Böyle bir elbisede, silüeti köşeli omuzlarla düzeltebilirsiniz.
 5. Asimetrili elbiseler. En popüler olanı eğik tabanlı modellerdir, çünkü çapraz çizgiler sayesinde şekil görsel olarak gerilir ve daha ince görünür. Tek omuzlu elbiseler daha az talep görmez.
 6. Önden yırtmaçlı elbiseler. Çoğu zaman bunlar, bir bacak boyunca kalçadan oldukça cesur kesimlerle zemine kadar uzun kıyafetlerdir.

Popüler renkler

En avantajlı model siyah bir elbisedir. Dikkat çekecek, ancak aynı zamanda cildi harekete geçirecek ve figürün avantajlarını vurgulayacaktır. Bu kıyafet ile zarif ve gizemli bir feminen görünüm elde edeceksiniz.

Kurumsal kullanım için göğüs kısmı fırfırlı uzun siyah elbise

Beyaz, pastel veya mor renklerde abiye elbiseler de muhteşem görünüyor. Düz gri, bordo veya lacivert elbise de iyi bir seçenektir. Aynı zamanda, koyu tonlarda incelme yeteneğinin kaydedildiğini ve hafif bir elbisede formların daha gür ve yuvarlak hale geleceğini unutmayın.

Yeni yıla

Yeni Yıl kurumsal kutlamasından önce, uygun bir kıyafet seçimine çok dikkat edilir. Çoğu zaman, bir Yılbaşı partisi, muhteşem ve parlak kıyafetler anlamına gelir, bu nedenle dekorlarında genellikle payetler, yapay elmaslar veya parıltılar bulunur. Dantel, boncuklar, sıra dışı bir yaka, perdelik, peplum, sıra dışı bir kemer, raketle - Yeni Yıl kurumsal partisi için kıyafet detaylarının çeşitliliği gerçekten çok büyük.

Birçok kadın, burçlara göre kıyafet rengini seçme tavsiyesini dinler, ancak böyle bir kutlama için kar beyazı, gri veya bej bir elbise seçerseniz yanılmayacaksınız. Muhteşem görünmek istiyorsanız, fuşya veya koyu mavi bir ton seçin.

Kurumsal bir parti için hangi elbiseler tam bir parti için uygundur?

Kurumsal bir parti için kıyafet seçerken, kıvrımlı formları olan kızlar, figürlerinin kusurlarını gizleyebilecek bir model seçmelidir.

Fazla kilolu bir şirket partisi için beyaz elbise

En uygun stiller şunlardır:

 • Yüksek belli elbiseler
 • Kılıf Elbiseler
 • Orta uzunlukta alevlendi elbiseler

Kıvrımlıysanız, uzun bir kurumsal kıyafet için gitmeyin. Daha iyi bir seçenek, dizin biraz altında bir modeldir. Renklere gelince, kilolu kızlara koyu gri, kiraz, siyah veya koyu mavi gibi koyu renklerde kıyafetler seçmeleri önerilir. Kıvrımlı kalçalara sahip kızlar, iki tonlu (koyu altlı) kıyafetler giyebilir veya siyah beyaz baskılı bir model seçebilir.

Ne ile giyilir?

Şık bir elbise için bir debriyaj ya da zarf çanta seçmek gerekiyor. Birçok kıyafet, genişliği kızın stili ve figürü tarafından belirlenen bir kemer ile bir kombinasyon içerir. Dış giyimden kokteyl elbisesine kadar bedene oturan bir ceket ve gece elbisesi için bolero seçebilirsiniz.

Aksesuarlar

Takımdaki omuzlar açıksa, uzun küpeler takmalısınız ve üstü kapalı model zarif bir zincir ve kolye ile iyi görünüyor. Kısa kollu bir elbise için özellikle kol asimetrik ise bileklik tercih edebilirsiniz.

Kurumsal bir elbise için takı ve aksesuarlar

Büyük bir pırlanta veya diğer değerli taşları kullanmak iyi bir fikirdir. İncili takılar da iyi bir seçenektir.

Ayakkabı

Kurumsal bir etkinlik için en iyi ayakkabı şüphesiz yüksek topuklu ayakkabılar olacaktır. Açık parmaklı, kama veya askılı olabilirler. Ayakkabıların rengi çoğunlukla siyah olarak seçilir, ancak kıyafetle uyumlu veya kemerle uyumlu ayakkabı seçeneği de uygun olacaktır.

yorum yok

Moda

güzellik

ev