Elbise stilleri ve modelleri

T-shirt elbise - kolaylık ve pratiklik lehine bir seçim

T-shirt elbise - kolaylık ve pratiklik lehine bir seçim
İçerik
  1. özellikler
  2. Kimler için uygundur?
  3. örme
  4. Düğün
  5. Akşam
  6. Uzunluk
  7. Ne ile giyilir?

Modern bir kızın gardırobunda, amacı ilk kez tahmin edilmesi zor olan şeyler var. Erkekler için en sevdiğimiz etekler, etekler, elbiseler, tulumlar vb. hala gerçek bir gizem olmaya devam ediyor. Bu arada, tüm bu oldukça garip, ilk bakışta giysiler inanılmaz derecede rahat ve pratiktir, çünkü aynı anda iki hatta üç şeyin yerini alabilirler.

Deniz tarzında uzun çizgili kolsuz bluz

Bugünün makalesinde, en popüler "melezlerden" biri olan bir tişört elbisesine odaklanacağız. Bu şeyin özellikle kime yakıştığını, çeşitlerini, nasıl giyileceğini ve ne ile kombinleneceğini anlatacağız.

özellikler

Hiç bir tişört elbise görmemiş olsanız bile (ki bu çok şüpheli çünkü yaz aylarında çok sayıda kız bu kıyafeti giyiyor), sadece bir isimle ne tür bir kıyafet olduğunu kolayca hayal edebilirsiniz. Tank top elbise, normal bir tank topun uzun bir versiyonudur.

midi elbise

T-shirt elbise, başlangıçta iç çamaşırın bir unsuru olan ve daha sonra spor giyime taşınan aynı tişörtün modern bir modifikasyonudur. Bugün tişört elbisesi esas olarak spor, plaj veya gündelik tarzları ifade ediyor. Kolsuzdur, vücuda oturan bir siluete ve sığ bir kesime sahiptir.

Kimler için uygundur?

T-shirt elbisenin kesim özellikleri, gerçek formlarınızı bir sır olarak saklamasına izin vermez, bu yüzden bu elbiseyi sadece kendi figürüyle ilgili herhangi bir kompleksi olmayanlar giymelidir.

Çiçek baskılı tişört elbise

Tank top elbise genellikle jarse veya diğer ince elastik kumaştan yapılır. Dar bir siluetle birleşen bu malzeme, vücudun hatlarını vurgular ve kusurları gizlemez. Ayrıca gömlek elbise omuzları ve kolları çıplak bırakır.Bu nedenle, sorunlu bölgeniz olarak göbeğinizi veya üst bedeninizi düşünüyorsanız, bu giysiyi reddetmek daha iyidir.

Tişört elbisesi, dikdörtgen şekilli ince kızlarda veya en kadınsı şeklin sahiplerinde - bir "kum saati" üzerinde en etkili görünüyor.

Dikdörtgen figürlü ince kadınlar için tank elbise

örme

"T-shirt", sıcak mevsimde kızların en sevdiği elbise seçeneklerinden biridir. Yaz modelleri, kural olarak, ince jarse - ısıda rahat, elastik ve giyilebilir kumaştan yapılır. Örme tişört elbiseler rahattır, ancak hoş olmayan bir özelliği vardır: malzeme genellikle vücudun en sorunlu kısımlarında kıvrılır ve kıvrılır. Benzer bir kıyafet seçerken bu dikkate alınmalıdır.

Örme T-shirt elbiseler, ilginç baskılar ile ölçülü, tek renkli veya parlak olabilir. Özellikle popüler olan, yatay çizgili deniz tarzındaki modellerdir.

Deniz tarzında tişört elbise

Düğün

T-shirt elbisenin en sıra dışı türü elbette ki düğün elbisesidir. Bu gibi durumlarda, zarif dekorla süslenmiş asil malzemelerden zarif kıyafetler oluşturulur. Çok özlü görünüyorlar, ama aynı zamanda orijinal. Tişört elbiseler genellikle, bir geminin güvertesinde veya bir sahil kafede olduğu gibi, stilize bir açık hava düğünü planlayan gelinler tarafından tercih edilir.

Akşam

Son zamanlarda, bir T-shirt elbise, her gün için yalnızca resmi olmayan bir giysi olmaktan çıktı. Farklı tarzlarda yapılan bu şey giderek yaygınlaşıyor: işten akşama.

Tişörtlü gece elbiseleri

Bir gece tişörtü elbisesi, kural olarak, kesimin sadeliğinin bol dekorla telafi edildiği bir kıyafettir. Akşam modelleri genellikle çok sayıda boncuk, payet veya yapay elmas ile işlenir. Zarif bir tasarımda, bir T-shirt elbisenin göğsünde alışılmadık, oldukça derin bir kesimi veya eteğinde bir yarığı olabilir. Bu kıyafetin oldukça yaygın bir çeşidi, alevlendi veya asimetrik etek ucu olan bir elbise.

Uzunluk

Başlangıçta, tişört elbise kısa yaratıldı - böylece spor yapmak ya da sadece aktif olarak hareket etmek uygun olurdu. Zamanla, çok farklı uzunluklarda bu tür elbise çeşitleri ortaya çıkmaya başladı.

Kısa siyah kolsuz elbise

Uzun

Uzun tişört elbiseler moda dünyasında nispeten yakın zamanda ortaya çıktı, bu yüzden hala oldukça sıra dışı görünüyorlar. Ayak bileklerine ulaşan uzun modeller en çok uzun boylu, ince kızlar için uygundur. Punk malzemeleriyle iyi giderler: ağır çizmeler, deri ceket vb.

Midi

Orta uzunlukta bir tişört elbise farklı tarzlarda yapılabilir. Farklı boylardaki kızlar için uygun olduğu için hepsinin en çok yönlü seçeneği olarak kabul edilir.

Orta Beyaz Atlet Elbise

Böyle bir elbisenin üzerine kot gömlek veya ceket giyerseniz, okulda görünmek oldukça mümkün olacaktır. Bazı insanlar çalışmak için böyle bir kıyafet giyer, ancak bu yine de yapılmamalıdır - bir tişört elbisesi resmi olmayan kıyafetlere aittir.

Kısa boylu

Kısa bir kolsuz elbise genellikle sportif veya kumsal bir seçenektir. Sıcak havalarda inanılmaz rahattır ve aynı zamanda özgürce hareket etmenizi sağlar. Sırtında alışılmadık, derin bir kesime sahip kırpılmış modeller sıklıkla bulunur. Pileli etekli veya fırfırlı mini elbiseler cilveli ve eğlenceli görünüyor.

Ne ile giyilir?

  • Ceket veya gömlek. Sportif tarzda ekose gömlek, kot ceket veya ince bir ceket, tişört elbiseye harika bir ek olacaktır. Böylece, bir şeye dayanarak, birkaç farklı görüntü oluşturabilirsiniz.
  • Tozluk veya tayt. Dışarısı serinse ve en sevdiğiniz T-shirt elbisenizden vazgeçmek istemiyorsanız, parlak, dar taytlar, taytlar, skinny jeanler veya taytlar (jeggings) ile kombinlemeyi deneyin.

Ayakkabı

"T-shirt", topuklu gerektirmeyen birkaç elbise türünden biridir. Bu şeyi rahat günlük ayakkabılarla giyebilirsiniz - spor ayakkabılar, spor ayakkabılar, bale ayakkabıları ve hatta plaj terlikleri.Abartılı görünüm sevenler, mutlaka bir T-shirt elbise ve kalın tabanlı bot kombinasyonunu beğeneceklerdir.

Aksesuarlar

T-shirt elbise aksesuar konusunda iddialı değil; Ana şey, çok karmaşık ve "zarif" şeylerden kaçınmaya çalışmaktır. Orijinal mücevherler (plastik, deri, ahşap), güneş gözlükleri, sırt çantaları veya basit, rahat çantalar, eldivenler, komik şapkalar - tüm bunlar bu kıyafetle iyi gider.

yorum yok

Moda

güzellik

ev