Elbise stilleri ve modelleri

Kışlık elbiseler - sezon dışı kadınlık

Kışlık elbiseler - sezon dışı kadınlık
İçerik
  1. Uzunluk
  2. Stiller ve modeller
  3. Büyük beden elbiseler
  4. Düğün
  5. Akşam
  6. Renk
  7. ne ile giyilir

Kadın gardırobunun temeli genellikle kış görünümlerinize dahil edilebilecek ve hatta eklenmesi gereken elbiselerden oluşur.

Kışlık elbiseler kısa

Uzunluk

Uzun

Kadın vücudu, özellikle kışın alakalı hale gelen uzun elbiselerle ısıtılacak ve süslenecektir.

Kısa boylu

Bir kış gardırobundaki mini elbiseler, altında yoğun bir yapıya veya tozluklara sahip sıcak tayt giymenin geleneksel olduğu uzun bir kazak görevi görebilir.

Stiller ve modeller

sundress

Yaz stillerine olan özlem kışın dayanılmaz. Bu nedenle tasarımcılar, yazlık sundressleri çok andıran ince askılı kışlık elbiseler yaratıyor.

Böyle açık bir kıyafette donmamak için altına ince kazaklar veya balıkçı yakaları almaya değer. Bu iki elementin tonlarını dikkatlice seçin.

kollu

Kısa kollu elbiseler uzun eldivenlerle iyi çalışır. Böyle bir kıyafet için, sadece tahmin etmeniz gereken bir gölge ile ince bir kazak veya balıkçı yaka alabilirsiniz.

Kısa kollu kışlık elbise

Bilekten sıkıca çekilen serbest uzun kol modaya dönüyor. Batwing manşonunu göz ardı etmeyin.

Spor Dalları

Spor elbiseler, modern modaya o kadar sıkı bir şekilde yerleşmiştir ki, temelinde birçok görüntü oluşur. Yürüyüş yapmak, alışveriş yapmak, arkadaşlarla buluşmak - sportif tarzda sıcak elbiseler her zaman uygun olacaktır.

kazak elbise

Figürünüzü bozan kusurları bir kazak elbise ile gizleyebilirsiniz.Tayt (mutlaka yoğun ve koyu) veya tozluk, boncuk veya atkı, kemer veya bilezik olsun, ek unsurlarla ustaca birleştirilmelidir.

Kışlık kazak elbise

Böyle bir elbisenin renklerine gelince, hepsi zevkinize bağlıdır: koyu ve sade, açık, desenler, baskılar, sıra dışı örgüler, geometrik veya etnik motiflerle birlikte.

elbise gömlek

Bir yandan, basit ama özgün, rahat ve konforlular - kış için daha mükemmel bir kıyafet bulmak zor olacak.

Kışlık gömlek elbise

tunik elbise

Tunik elbiseler, diğer gardırop öğeleriyle uygun şekilde birleştirildiğinde farklı bir ışıkta görünebilen hareket özgürlüğü ve rahatlık getirir.

kafesin içine

Ekose elbiseler her mevsim kullanılabilir.

Örme ve tığ işi

Bir elbise öncelikle rahatlık ve ısınma etkisi için seçilirse, örgü modelleri kesinlikle dikkate değer. Kıyafetin iyi oturması ve sizi süslemesi için figürün özelliklerini desen ve örgü özellikleriyle doğru bir şekilde birleştirmeniz gerekir. Bir ajur modeli veya kaba örgülü bir elbise seçebilirsiniz - her durumda, kışa rağmen harika görüneceksiniz.

Örme kışlık elbise

En sıcak seçenek yakalı elbiselerdir. Bu tür kıyafetlerin seçimi çok büyük, görüntüyü süslüyor, rahatlık ve rahatlık yaratıyor. Standart yakalı bir model seçilerek boğaz açık bırakılabilir.

örme

Kış, jarse elbiseleri gardırobunuzdan çıkarmanız için bir neden değil. Aksine, bu tür giysiler rahatlık, yumuşaklık ve hassasiyet hissi yaratacaktır.

Örme kışlık elbise

Örme elbiselerin rahatlığı ve çok yönlülüğü açıktır ve bir kadının siluetini daha çekici hale getirme ve inceliğini vurgulama yetenekleri yadsınamaz. Kışın örme bir elbise giymek için özel bir günü beklemenize gerek yok. Malzemenin kalitesi, bileşimi ve dikişleri işleme becerisi büyük önem taşımaktadır.

kot

Denimin çok yönlülüğü, onu herhangi bir gardırobunuzda kullanmanıza izin verir.

Büyük beden elbiseler

Kilolu kadınların dikkat etmesi gereken kışlık elbiseler için ilk seçenek Yunan tarzıdır. Çizgilerin yumuşaklığı, formların kadınlığı, yüksek kesim, topukların uzunluğu - bu unsurların bir elbisedeki kombinasyonu sizin lehinize oynayacak, uyum sağlayacak ve figürün kusurlarını gizleyecektir.

Doğru çözüm kemer veya kemer ile bele odaklanmaktır.

Tam kışlık elbise

Güzelliğin peşinde, bir kadının gardırobunun tüm unsurlarının sahip olması gereken rahatlığı ve rahatlığı unutmayın. Yunan elbisesinin yanı sıra tam figürlerde de iyi görünen yamuk modelleri göz önünde bulundurmaya değer.

Hacimli yakalı, örneğin yakalı örme modeller, gerekli uyumu sağlayabilmektedir. Zıt çözümlerin varlığı teşvik edilir. Ancak büyük dokuma tercih edilmemelidir.

Düğün

Kış düğünü için gelinlik seçmek hiç sorun değil. Kışlık gelinlik koleksiyonları arasında her tarz ve malzeme bulunur. Tasarımcılar, gelinlik klasiklerini temsil eden satenin yanı sıra, kürk süslemelerle vurgulanan brokar ve tafta, kadife ve krep kullanıyor.

Kış gelinlik

Elbisenin rengi seçilirken dikkatli olunmalıdır. Kar beyazı karın arka planına karşı birçok renk dönüştürülür, ancak beyaz bir elbise birleşebilir ve salondaki kadar hoş görünmeyebilir.

Giderek daha fazla gelin, kış düğünleri için kısa elbiseler seçmeye başladı; bu elbiseler, kürklü çizmeler, pelerin ve eldivenlerle birlikte muhteşem bir görüntü oluşturuyor. Yine de, uzun elbiseler hala en popüler.

Akşam

Kış sezonuna uygun birçok popüler abiye modeli bulunmaktadır. Bir kıyafetin her parçasında bulunabilecek asimetrik çizgilere sahip elbiseler her zaman iyi bir seçimdir.

Podyumlarda ara sıra yüksek kesimler ve derin yakalar ortaya çıkıyor.

Özel kutlamalar için kloş, kabarık etekli kıyafetler kabul edilebilir. Figür mükemmel olduğunda ve her bir çizgisi mükemmel olduğunda, her şeyden önce dar modeller seçmek gerekir.

Kışlık elbise akşamı bedava

Renk

Monotonluktan ve renksizlikten uzaklaşmanın zamanı geldi. Modern moda, bir renk isyanı gerektirir. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına bakın - gösterileri yalnızca kış mevsiminde özellikle alakalı olan parlak renklerle doldurulur.

Kışlık elbise kırmızı

Parlak bir elbisenin gerçekten süslenmesi ve aksesuarlarla tamamlanması gerekmez. Onların tam yokluğu veya en mütevazı mücevherlerin varlığı affedilebilir olacaktır.

Sıkı bir kıyafet kuralına uymak zorunda kalan ciddi bayanların siyah, gri ve metalik tonları seçmekten başka seçeneği yoktur. Bu kıyafetler de ilginç görünebilir. Pastel renklerde örme elbiseler, dokunaklı bir karakter, hassasiyet ve ruhta heyecan yaratma yeteneği kazanır.

Sıradan bir seçenek için farklı tonlardan oluşan bir melanj iyi bir seçim olacaktır.

ne ile giyilir

Herhangi bir elbiseye ruh halinizin ve durumunuzun gerektirdiği karakter verilebilir.

Ne giymeli kışlık elbise

Ayakkabı

Diz üstü çizmeler veya çizmeler, her duruma uygun bir klasik.... Böyle bir unsura sahip bir elbise her zaman romantik ve sofistike görünecek.

Rahatlığı ve özgünlüğü her şeyin üstünde tutan cesur genç bayanlar, elbiseleri güreş ayakkabılarıyla birleştiriyor.

dış giyim

Romantik bir görünüm için tüvit gibi yumuşak bir malzemeden yapılmış bir kaban işe yarar. Uzun bir kürk manto veya koyun derisi manto, klasik kesim manto - tüm bunlar yürüyüş veya iş gezisi için uygundur.

Deri ceketler kışlık elbiselerle de iyi çalıştığı için atlanmamalıdır.

Bir gece elbisesi için tüm bu seçenekler çok uygun değil, ancak kürk pelerin görüntüyü gerçekten şık hale getirecek.

Aksesuarlara gereken özen gösterilmelidir, çünkü ihtiyacınız olan imajı şekillendirmede önemli bir rol oynarlar. Orijinal bir broş veya inci boncuklar, daha önce size sıradan gelen bir elbise ile harikalar yaratabilir.

yorum yok

Moda

güzellik

ev