Elbise stilleri ve modelleri

Dantel elbiseler nelerdir ve nasıl giyilir?

Dantel elbiseler nelerdir ve nasıl giyilir?
İçerik
 1. özellikler
 2. Popüler modeller
 3. Uzunluk
 4. Kumaşlar ve doku
 5. Renk paleti
 6. Ne ile giyilir?
 7. Şık görünüm

Dantelli güzel elbiseler birçok kızda çok etkileyici görünüyor. Bugün mağazalarda benzer kıyafetlerin birçok modelini bulabilirsiniz. Farklı renkleri, stilleri ve dekoratif detayları vardır. Bu yazıda dantelli modern elbiselerin ne olduğunu ve nasıl giyileceğini öğreneceğiz.

özellikler

Dantel elbiseler moda tutkunları arasında her zaman çok popüler olmuştur. Bu tür kıyafetler özel bir çekicilik ve çekicilik ile ayırt edilir ve diğerlerinden çok dikkat çeker. Kendi başlarına, dantel malzemeleri şenlikli ve muhteşem fiyonklarla dernekler uyandırır. Bunlar, çok sayıda ek dekorasyon ve aksesuar kullanımını gerektirmeyen kendi kendine yeten giysilerdir.

Modern dantel elbiselerin ana özelliği, bir gala gecesi için bir görüntü yaratılmış olsa bile, benzersiz hafiflikleridir.

Bir şey en az dantelle süslenmiş olsa bile, yine de lüks ve şık olduğu ortaya çıkıyor.

Muhteşem dantel modelleri çok farklı olabilir. Örme, örgü ve işlemeli seçenekleri bulunmaktadır. Bu orijinal dekoratif unsurlar, çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Kural olarak, dantellerin yapıldığı kumaşlar oldukça elastik ve hafiftir.

Dantel ilk kez 15. yüzyılda kullanılmaya başlandı. Uzak geçmişte, bu ürünler yalnızca el yapımıydı. Bu yüzden dantelli elbiseler elit ve lüks sınıfa aitti. Her kadın bu tür kıyafetleri karşılayamazdı.

Günümüzde dantelle tamamlanan şeyler artık o kadar ulaşılmaz ve pahalı değil. Üretimde özel dokuma makineleri kullanılmaya başlandığında, onlardan birçok malzeme ve ürün daha uygun fiyatlı ve yaygın sınıfa taşındı. Günümüzde birçok ünlü tasarımcı moda koleksiyonları oluştururken dantelli şeyler kullanıyor.

Mükemmel dantel kıyafeti seçerken, bir kız figürünün tüm nüanslarını ve özelliklerini dikkate almalıdır. Şık elbiselerin hemen hemen her çeşidi, ince moda kadınları için uygundur. Uzunluk ve stil de herhangi biri olabilir. Muhteşem bir çift eteğe sahip ürünlere başvurabilirsiniz. Bir kız kıvrımlı formların sahibiyse, uzunluğu orta veya maksimum olan koyu elbiselere yakından bakmak onun için en iyisidir. Muhteşem desenli kaplamaya sahip şık ürünler alakalı olacaktır.

Kabarık bir boyun çizgisine odaklanmak istiyorsanız, uzun kollu midi biçiminin uzunluğunu seçmeniz gerekir.

Dantel elbiselerin bir başka önemli detayı daha var - yakanın şekli. İdeal modeli seçerken buna özellikle dikkat etmelisiniz. Böylece, V şeklindeki seçenekler, kadın göğsünü yukarıdan güzel bir şekilde vurgulayarak silueti daha ince hale getirebilir. Korse üzerinde düğmeler varsa, en üsttekilerin düğmelerini açık bırakmanız önerilir. Dar kıyafetler, kadın vücudunun her kıvrımını etkili bir şekilde vurgulayabilir. Tüm düğmeleri kesinlikle bağlarsanız, görsel olarak siluet doğal olmayan bir şekilde büyük görünebilir.

Popüler modeller

Modern dantel elbiselerin çok güzel ve popüler modelleri var. Çekici kıyafetlerde, farklı bölgelere muhteşem süslemeler yerleştirilebilir ve farklı bir desen oluşturulabilir.

Modern şık dantel ürünleri için çeşitli seçeneklere daha yakından bakalım.

 • En canlı ve seksi görüntüyü oluşturmak istiyorsanız, kabarık etekli feminen bir elbiseyi güvenle seçebilirsiniz. Bu kıyafet, mükemmel bir figürü olan kızlar için idealdir. Elbise, danslarda veya sosyal etkinliklerde ortama uyumlu bir şekilde uyacaktır.

Kol, bel, yaka, etek, göğüs tam veya kısmi bitirmeli modeller özellikle orijinal ve etkileyici görünüyor.

 • Sıcak havalar için en rahat ve şık seçenek dantel sundress. Böyle bir ürünün ana avantajı, estetik günlük topluluklar yaratırken sadeliği ve rahatlığıdır. Sundress, giyerken hoş olmayan veya utanç verici hisler vermez. Kızlar, boyun çizgisinde fırfır veya güpür ile süslenmiş büyüleyici parçaları tercih edebilir.
 • Modern prenses tarzı elbiseler evrensel bir tiptir. Bu ürünler hem genç hem de yetişkin moda tutkunlarında iyi görünüyor. Yarı saydam desenlerin varlığı nedeniyle, kızın özgünlüğü ve parlak bireyselliği hemen vurgulanır. İncelenen modelin ana özelliği, alt kısım boyunca dağıtılan ihtişamdır. İdeal bir figüre sahip bayanlarda, bu tür şeyler özellikle çekici ve uyumlu görünüyor.
 • Obez kadınlar için modern üreticiler harika elbise modelleri üretiyoryamuk bir siluet ile karakterizedir. Bu silüetin nüansları ve özellikleri, kalça, bel ve göğüs bölgesindeki birçok kusuru gizlemenize olanak tanır. A-line elbise genellikle açık kollu ve kesilmiş etek ile tamamlanır.
 • Dantel üstleri olan elbiseler bugün çok popüler. Örneğin, kısmi dantel süslemeli seksi kokteyl seçeneklerinde kızlar çok zarif ve sofistike görünüyorlar. Kloş etekli ürünler de moda. İkinci seçenek zarif kıyafetler için mükemmeldir. En flörtöz ve narin yayı yaratmak istiyorsanız, o zaman kloş ya da dar etekleri güvenle seçebilirsiniz.

Geleneğe göre, göğüs ana malzeme ile kapatılmalı ve kollarda veya omuzlarda şeffaf desenli bir malzeme olabilir.

 • Kadınsı ve çekici bir seçenek, sırtı dantelli bir elbise. Çoğu zaman, modern gece elbiseleri bu görünüme sahiptir ve kırılgan, narin ve sofistike görüntüler yaratır. Herhangi bir malzemeden yapılmış ve arkadaki delikli ek ile tamamlanan elbiseler, mümkün olduğunca baştan çıkarıcı ve sofistike görünüyor. Tüm cinsellik onlarda yoğunlaşmıştır. Sırt kısmındaki oyuk tamamen dantel ile kapatılabilir veya kenarları desenli detaylarla süslenebilir.
 • Bir başka modaya uygun seçenek, yere kadar uzanan bir balık elbisesidir. Dantelli böyle bir kıyafet bugün en popüler ve moda olanlardan biri. Enfes balık elbisesi akşam gezileri için idealdir. Kesimin özellikleri nedeniyle, kıyafet, kızın kadınsı formlarını ve kırılgan figürünü etkili bir şekilde vurgulayabilir.

Bir moda tutkunu güzel baştan çıkarıcı formların sahibiyse, stil onun için şık bir çözüm olacaktır.

 • Dantelli modern bir kılıf elbise modadır. Zarif güpür ile tamamlanan ürün, benzersiz bir görüntü oluşturabilmektedir. Güzel bir kılıf elbise ile kızlar, birçok eksikliği gizlerken, figürün tüm avantajlarını vurgulayabilirler. Çekici bir kıyafet, romantik bir tarih, kurumsal etkinlik veya eğlenceli bir parti için mükemmeldir.
 • Dantelli modern bir gömlek, orijinal ve şık görünüyor. Benzer bir kıyafet, bir kemer, cepler, manşetlerdeki dekor vb. İle tamamlanabilir. Bu tür moda ürünlerdeki dantel detayları genellikle omuz, göğüs veya eteğin alt kısmında bulunur.
 • Yaratıcı ve feminen bir görünüm yaratmak istiyorsanız, o zaman dantelli ultra modern bir blazer elbiseyi deneyebilirsiniz. Bugün, böyle ilginç ve çekici bir şey çeşitli renklerde bulunabilir. Popüler modeller hem sakin hem de nötr olduğu kadar çok parlak tonlardır.
 • Bir başka ilginç ve sıra dışı çözüm de boho dantel elbise. Hem düz hem de gömme ürün olabilir. Hafif bir kıyafet, eski bir elbiseye benzeyebilir. En yaygın örnekler uzun kollu veya ¾ kolludur. Boho tarzı aksesuarlar, hafif bir pelerin, çeşitli başlıklar ile birleştirilebilirler.
 • Beyaz gelinlikler genellikle dantellerle süslenir. Bu modeller özellikle nazik ve çekici görünüyor. Ayrıca bir kombinezon, güzel dikiş veya yapay elmas ekler ile tamamlanabilirler. Ciddi elbiselerin yürütülmesi için inanılmaz derecede fazla seçenek var.

Uzunluk

Modern üreticilerin ürün yelpazesi, çeşitli uzunluklarda güzel dantel elbiseler içerir. Tüm popüler çeşitlerin temel özelliklerini tanıyalım.

Uzun

Bu tür dantel elbise modelleri mümkün olduğunca etkileyici görünüyor. Yere kadar uzanan lüks gece elbiseleri, kızları gecenin gerçek kraliçeleri gibi hissettirir. Göz alıcı bir tatil topluluğu oluşturmak için hafta içi günlerde pek işe yaramayan bazı tasarım deneylerine başvurabilirsiniz. Orta uyluk kesim veya derin bir yakadan bahsediyoruz. Uzun elbisenin alt kısmındaki dantel detaylar seksi ve feminen görünüyor.

Kıyafet için uygun aksesuarlar ve şık bir çanta seçerseniz, görüntü gerçekten şık olacaktır.

Kısa boylu

Kısa dantel elbiseler genç kızlar arasında çok popüler. Bu arsız parçalar sıcak havalar için mükemmeldir. Dizin hemen üstündeki uzunluk sadece yaz yürüyüşleri için değil, aynı zamanda arkadaşlar veya meslektaşlarla yapılan akşam etkinlikleri için de uygundur.

Midi

Dantel elbisenin ölçülü uzunluğu, sahibinin zekasından bahsedecek. Yani, resmi durumlar için, kapalı kollar ve kapalı bir yaka sağlayan bir stil seçmek en iyisidir. Bu aynı zamanda okul kıyafetleri için de geçerlidir.

Kumaşlar ve doku

Büyüleyici dantelli modern moda elbiselerin hangi malzemelerden yapıldığını düşünelim.

 • Gipür. Ana malzeme olarak işlev gören ince bir yarı saydam ağ üzerinde hassas ve sofistike desenler bulunur. Bu tür kopyalardaki çizimler birçok küçük detay ve çizgiden oluşabilir. Desenler genellikle maksimum gelişmişlik ve gelişmişlik ile karakterize edilir.

 • İrlanda danteli. Özel bir tığ işi sanatı gibi görünüyor. İrlanda dantelleri özellikle etkileyici ve etkileyici görünüyor. Seri üretim için üreticiler çoğunlukla standart gipür kullanır.

Söz konusu bileşenlerin genellikle pahalı kıyafetlerde bulunduğu akılda tutulmalıdır.

 • Deri. Görünümünüzü orijinal deri şeylerle süslemek istiyorsanız o zaman dantel detaylı güzel bir deri elbise seçebilirsiniz. İkincisi ayrıca en iyi doğal deriden veya deri tabanı tamamlayan diğer kumaş malzemeden yapılabilir.
 • Kot. Dantel unsurlara sahip denim elbiseler şık ve orijinal görünüyor. Genellikle, ikincisi, örneğin beyaz veya siyah gibi zıt bir gölgede yapılır.

Bugün, mağazalarda müşteriler, diğer malzemelerden yapılmış birçok yüksek kaliteli dantel elbise modeli bulabilirler. Örneğin, narin örme, kadife veya estetik kambrik bir elbise olabilir.

Renk paleti

Enfes dantellerle tamamlanan güzel kadın kıyafetleri, çok çeşitli renklerde malzemelerden yapılmıştır. Herhangi bir moda tutkunu, tercihlerine ve isteklerine uygun, kendisi için mükemmel seçeneği seçebilir.

Gelin en moda ve popüler dantel elbise renkleri ile tanışalım.

 • Siyah. En çok satanlar şık siyah dantel elbiselerdir. Bu tür ürünler, çeşitli varyasyonlarda sunuldukları ve kadın figürünü görsel olarak çok daha ince gösterebildikleri için çok popülerdir.

 • Beyaz. Kar beyazı dantel elbise, eşsiz hassasiyeti ve güzelliği ile ayırt edilir. Böyle bir kıyafetle, kızın gecenin kraliçesi olma şansı vardır. Bu nedenle, önemli bir kutlama için klasik modelleri güvenle seçebilirsiniz ve kısa şeffaf ürünler bir tatil beldesinde bir yaz tatili için idealdir.
 • Kırmızı. Kırmızı dantel ürünler cesur ve seksi görünüyor. Son zamanlarda, bu tür kıyafetler büyük talep görüyor. Yeni sezonda moda kadınları cesur renklere yönelmekten korkmuyor. Çekici elbise modellerinin çoğu saf kırmızının yanı sıra bordo ve mercan renginde sunuluyor. Böyle bir ürüne dikkat etmemek son derece zordur.
 • Mavi. Şık bir çözüm, mavi veya açık mavi dantel bir elbisedir. Bunlar, aynı anda hem akılda kalıcılığı hem de kısıtlamayı gösteren göz alıcı, modaya uygun renkler. Mavi dantelli bir kıyafetle, bir kız, tek bir küstahlık ipucu bırakmadan görüntüyü gözle görülür şekilde yenileyebilir.
 • Bej. Birçok kızın başvurduğu bir başka moda çözüm. Bej bir elbise, çıplak bir kadın vücudunun taklidi yarattığı için çok seksi görünüyor.

Ayrıca bugün, pembe, gri veya mor tonlardaki kadınsı elbiseler moda. Farklı kızlar enfes şeylerin farklı renklerini sever.

Ne ile giyilir?

Sadece bir tane uygun dantel elbise bulmak yeterli değildir. Moda tutkunlarının hala ne giyeceğine karar vermeleri gerekiyor, böylece görüntünün uyumlu ve dengeli olduğu ortaya çıkıyor. Bu tür moda kıyafetlerle hangi şeylerin başarıyla birleştirilebileceğini düşünelim.

 • Bir kız dantelli bir elbise giymeye karar verirse, çok fazla mücevhere ihtiyacı olmayacaktır. Görüntüyü güzel ve zarif mücevherler ve en özlü mücevherlerle tamamlamak yeterlidir. Grubun uyumu için tek gereken kompakt bir el çantası veya el çantası.

 • Dantelli şık bir gece elbisesinden bahsediyorsak, kadınsı yüksek topuklu ayakkabılarla en iyi şekilde birleştirilir. Ana renk veya pastel renklerde tasarlanmış şık sandaletler veya pompalar gerçek bir çözüm olacaktır.
 • Bir akşam takımı, büyüleyici bir boleroyu uyumlu bir şekilde tamamlayabilir. Bu şey, görüntüdeki ana tuvalin gölgesini tekrarlayabilir veya ondan farklı olabilir. Evrensel bir seçenek, zıt bir siyah beyaz kombinasyondur. Böyle bir çözüm, herhangi bir stile uyumlu bir şekilde uyacaktır. Gündelik bir şekilde bir görüntü oluştururken, uzun boleroların yanı sıra kot pantolon ve şortlara da dönebilirsiniz.

Şık görünüm

Oynak dantellerle süslenmiş bir elbise ile çok sayıda ilginç, uyumlu ve şık görünüm yaratmak mümkün. Bazılarını ayrıntılı olarak ele alalım.

 • Seksi, prezentabl ve lüks çözüm - diz üstü dantel kumaşlı koyu renk bir elbisebacakların, kolların ve boyun çizgisinin uzunluğunu kaplar. Kadın figürünün zarif çizgilerini vurgulamak için, böyle cesur ve cüretkar bir kıyafet, kıyafetin ana rengine uyan parlak kumaştan yapılmış geniş bir kemer ile tamamlanabilir. Böyle bir ürünle tamamlanan, altın veya kar beyazı sandaletler ile kontrast oluşturan ince ve düzgün bağlantı elemanları harika görünecek.

 • Etek ve kol altlarında geniş dantel desenleri olan kısa, hafif bir gömlek elbise sade ve zevkli görünecek. Ferahlatıcı beyaz renkteki bu ürün, yaz sezonu için mükemmel bir çözüm olacaktır. Oyuncu feminen görünümü tamamlamak için dokuma bir debriyaj veya küçük bir çanta ve bej açık topuklu/platform sandalet kullanabilirsiniz.
 • Sıcak yaz aylarında dışarı çıkmak için diz üstü bir elbise de tercih edebilirsiniz.tüm uzunluğu boyunca dantel desenleri ile dekore edilmiştir. Ürünün kolları olmayabilir, ancak omuzlarda sadece küçük dekoratif kumaş "omuzları" olabilir. Kar beyazı malzemeden yapılmış benzer bir kıyafet, bej veya krem ​​rengi bir debriyaj ve havacı güneş gözlükleriyle tamamlanmalıdır. Küçük topuklu hafif açık ayakkabılar yapacak.
 • Zarif bir kılıf elbise, bir kadın figüründe çok özgün ve etkileyici görünecek. pahalı bir zümrüt renginde dantel desenleri ve uzun kollu. Böyle bir kıyafetin uzunluğu diz üzerindeki işarete ulaşabilir. Görüntüyü olabildiğince etkili ve şık hale getirmek için moda tutkunu, elbiseyi şeffaf taşlardan yapılmış bir bilezikle tamamlayabilir. Birçok aksesuardan en iyi şekilde kaçınılır. Ancak hafif manikür ve güzel stil, topluluğu inanılmaz bir şekilde tamamlayacak.
yorum yok

Moda

güzellik

ev