Elbise stilleri ve modelleri

Fırfırlı elbise - eğlenceli ve romantik bir görünüm

Fırfırlı elbise - eğlenceli ve romantik bir görünüm
İçerik
 1. özellikler
 2. Kimler için uygundur?
 3. Popüler renkler
 4. Kumaşlar
 5. raketle türleri
 6. Fırfırlı gelinlikler
 7. Moda trendleri
 8. Ne ile giyilir?
 9. Ayakkabı
 10. Aksesuarlar

Fırfırlarla süslenmiş bir elbisenin yardımıyla herhangi bir kız romantik ve narin bir görüntü yaratabilir. Fırfırlar kısa yazlık elbiseleri, kokteyl elbiseleri ve uzun gece modellerini dönüştürüyor. Böyle bir kıyafet, zarafeti ve kadınlığı vurgulamaya yardımcı olur.

özellikler

Fırfırlar ile elbise ilginç ve özgün bir görünüm kazanıyor. Aynı zamanda, fırfırlı kıyafet seçenekleri çok çeşitlidir.

Etek üzerinde şifon fırfırlı askılı kısa elbise

Bu tür dalgalı kesim detayları hacim, konum, renk ve ebatlarına göre farklılık göstermektedir. Bu tarz elbiseler, fırfırların varlığı nedeniyle gür görünüyor. Böyle bir parçayı doğru yerde kullanmak hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Kimler için uygundur?

Dekorasyonda fırfırlı elbiseler tüm kadınlar için uygun değildir. Uyluk bölgesindeki yemyeşil unsurlar hacim katacaktır, bu nedenle bu tür modeller sadece ince güzellikler tarafından giyilmelidir. Tersine, kızın figürü ters bir üçgene benziyorsa, etekteki farbalalar silüeti dengelemeye yardımcı olacaktır.

Eteği fırfırlı mavi elbise

Ayrıca, dikdörtgen figürlü kadınlar için etek üzerinde fırfırlı elbiseler önerilir, çünkü böyle bir kıyafette kalçalar daha geniş görünecek ve ince bir bel görünümü görünecektir.

Bedene oturan fırfırlı elbise

Etekleri fırfırlarla süslenmiş modeller, armut veya elmaya benzeyen bir şekle sahip kızlar için kategorik olarak kontrendikedir. Bir istisna, etek ucuna bir fırfırın dikildiği uzun etekli bir elbise olabilir.

Etek ucunda bir farbalalı elbise

Popüler renkler

Beyaz

Fırfırlı kar beyazı kıyafetlerde kız nazik ve çekici görünüyor. Bu elbiseler altın ten rengini açmaya yardımcı olur, bu nedenle özellikle yaz aylarında talep görmektedir.

Yatay veya dikey fırfırlarla süslenen Batiste elbiseler, zarif dokuları ve vintage cazibesi ile öne çıkıyor.

Fırfırlı beyaz kambrik elbise

Siyah

Siyah fırfırlı modeller, etkileyici aksesuarlarla tamamlanırsa bir akşam görünümü için iyi bir temel oluşturabilir. Çoğu zaman bunlar kısa uzunlukta elbiselerdir. İçlerindeki raketle göğüste veya etek ucunda bulunabilir.

Tüm uzunluk boyunca bol miktarda yatay farbalalı siyah ürünler de çekici görünüyor.

Yatay farbalalı siyah kısa elbise

Mavi

Bu rengin volanlı modelleri ölçülü ve zarif görünüyor. Bu tür elbiselerdeki bir fırfır, örneğin omuzda veya etek ucunda tek olabilir. Lacivert ipek kısa elbiseler çok şenlikli görünüyor.

Bu tarzdaki yumuşak mavi elbiselerde kız çok nazik ve romantik görünüyor.

Omuzları ve göğsü fırfırlı mavi elbise

kırmızı

Fırfırlı süslemeli böyle parlak bir kıyafet, muhteşem ve göz alıcı görünüyor. Kendine değer veren ve ilgiyi seven kendine güvenen kadınlar tarafından seçilir.

Herhangi bir uzunlukta böyle bir elbisede, fark edilmeden gidemezsiniz.

Bir dikey fırfırlı kırmızı elbise

Kumaşlar

Bol volanlı hafif elbiseler için şifon idealdir. Bu kumaş mükemmel şekilde akar ve kıyafeti havadar hale getirir. Orta uzunlukta modeller için genellikle pamuk, ipek, kambrik seçilir.

Şık elbiseler şifon, güpür, organze ve benzeri kumaşlarla kombinlenebilir.

Bir omzu şifon fırfırlı asimetrik kot elbise

raketle türleri

Omuzda

Bu kesim çok orijinal görünüyor, bu nedenle model şenlikli bir etkinlik için uygun. Raket genişliği beş santimetre veya daha fazla olabilir. Sadece ince kızların böyle bir elbise modeli giymeleri tavsiye edilir.

etek üzerinde

Fırfırlar hem uzun hem de kısa etekleri süsleyebilir. Ayrıca, çoğu zaman eteğe paralel sıralar halinde yerleştirilirler. Ayrıca, raketle asimetrik olarak dikildiği modeller de yaygındır.

altta

Etek boyunca perdelik kumaşlarla süslenmiş kıyafetler hem tatil hem de yaz yürüyüşü için giyilebilir. Her şey ürünün kumaşına, rengine ve dekoruna bağlıdır.

Eteğin alt kısmı boyunca fırfırlı elbise

Sandığın üstünde

Boyun çizgisindeki bir veya daha fazla farbala, dikkati göğse çekmeye ve ona biraz hacim eklemeye yardımcı olacaktır. Bu bitişe sahip kıyafet modelleri farklı uzunluklarda ve farklı tarzlarda gelir.

tek omuzda

Fırfırlı aranjmanın bu çeşidi elbiseyi en kadınsı ve sofistike kılıyor. Model asimetrik olduğu ortaya çıkıyor ve çok sıradışı görünüyor. Çoğu zaman, bu tür elbiseler kırmızı, beyaz veya mavi renkli ürünlerle temsil edilir. Dantel, genellikle elbiseye romantizm katan bu tür kıyafetleri süslemek için kullanılır.

Fırfırlı gelinlikler

Bol fırfırlı bir gelinlik zarif ve görkemli görünüyor. Farbalalı gelinlikler farklı malzemeleri bir araya getirir ve farbalaların farklı bedenleri ve farklı aranjmanları olabilir.

Bir tren ile farbaladan yapılmış etekli gelinlik

Benzer bir kıyafetle yeni evli bir çiçeğe benziyor. İsteklere bağlı olarak, gelin bu tarz bir elbiseyi beyaz veya fildişi renginin yanı sıra daha orijinal bir renkte (kırmızı veya siyah) seçebilir.

Moda trendleri

Çeşitli boyut ve şekillerde farbalalarla süslenmiş elbiseler şimdi çok popüler ve genellikle podyumlarda bulunur. Tasarımcıların koleksiyonları, düğünler ve diğer kutlamalar için çeşitli zarif elbiselerin yanı sıra günlük kullanım için sevimli modeller içerir.

En yaygın olanı, hassas renklere sahip kısa modellerdir. Bu tür elbiseler, ince bacaklı genç kızlar arasında talep görüyor. Diz boyu fırfırlı elbiseler daha katı ve ölçülü olarak adlandırılabilir. Bu tür modeller genellikle kokteyl elbiseleri olarak adlandırılır. İçlerindeki fırfırlar, peplumlu bir elbise gibi göğsün yanı sıra belde de bulunabilir.

Bol fırfırlı uzun gece elbiseleri de moda tasarımcıları tarafından geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Bazı modellerde fırfırlar renk veya şekil olarak farklılık gösterir. Genellikle asimetriktirler. Bu tür elbiselerin tümü pahalı ve şık bir görünüme sahiptir, bu nedenle esas olarak şenlikli bir kutlama için seçilirler.

Ne ile giyilir?

Raketle birlikte kullanılan ek şeyler, hafiflik ve ağırlıksızlık hissini engellememelidir. Bu nedenle görüntüyü şeffaf elemanlar ve havadar kumaşlarla tamamlamaya değer. Volanlı yazlık ürünler geniş kenarlı bir şapka veya atkı ile giyilebilir.Soğuk havalarda omuzlarınızın üzerine yumuşak bir ceket, deri ceket veya hırka giyebilirsiniz.

Ayakkabı

Çok fazla dikkat çekmeyecek, fırfırlı bir elbise için sade ve özlü ayakkabılar seçmeniz önerilir.

Göğsü fırfırlı bir elbise için stiletto sandaletler

Bu tarz elbiseye en iyi katkı klasik ayakkabılar ve düz sandaletler olacaktır. Benzer bir elbise ile bağcıklı bilekte botlar ve platform çizmeler de giyebilirsiniz.

Aksesuarlar

 • Bu tarz için kostüm takıları seçerek minimalizme bağlılar. Örneğin, etek üzerinde farbalalı bir elbise, basit küpeler, bir dizi boncuk ve ince bir bilezik ile tamamlanabilir.
 • Elbise yaz ise, birkaç küçük bilezik takabilirsiniz.
 • Bazı farbalalı elbise modelleri, dar bir kemer veya kuşakla iyi görünüyor.
 • Fırfırlarla süslenmiş bir elbise için basit bir çanta seçilir. Deri veya tekstil olabilir.
 • Bu tarz elbiselere sahip büyük boncuklar, hacimli çantalar ve büyük bilezikler iyi bir şekilde birleştirilmemiştir.
3 yorum

Kısa etekli fırfırlı etek, bir yıl gibi biraz)

Elizabeth 19.02.2016 22:52

Şimdi omzunda fırfırlı bir elbise istedim!

Eteği fırfırlı elbiseleri çok seviyorum. Oynak bir görünüm yaratıyor ve uyluklara hacim katıyor, bu da figürümü daha güzel kılıyor.

Moda

güzellik

ev