Elbise stilleri ve modelleri

Straplez elbise - gizem ve baştan çıkarma

Straplez elbise - gizem ve baştan çıkarma
İçerik
 1. kimler uygundur
 2. Uzunluk
 3. stiller
 4. Yaz mevsimi
 5. Düğün
 6. Akşam
 7. Her gün
 8. Renkler
 9. ne ile giyilir

Görünümünüzü aynı anda hem gizemli hem de heyecan verici yapan şey nedir? Her zaman erkeklerin dikkatini çeken açık boyun ve omuzlar.

kimler uygundur

Bu tür kıyafetleri kimin giymesi gerektiğini bulalım.

Straplez elbise satın almadan önce kendinizi objektif olarak değerlendirmeniz gerekir. Böyle bir elbisenin sahibinin geniş omuzları, güzel bir yakası ve boynu olmamalıdır.

Turkuaz perdeli straplez elbise

Figürün geri kalan detayları çeşitli kadın hileleri ile ayarlanabilir:

 1. Büyük göğüsleriniz varsa, korseli ve gömme destek kuplu straplez elbiseleri tercih edin.
 2. Küçük göğüsler? Sorun değil! Daha çekici olması için yukarı kaldırılabilir veya korsajı fırfırlı elbiseler seçebilirsiniz.
 3. Şifon veya ipekten yapılmış dökümlü basamaklı alt, kum saati figürlü kızlara çok yakışıyor. Burada kıyafetin amacı beli vurgulamak olacaktır.
 4. Çıkıntılı bir karnınız varsa, onu yüksek belli bir elbiseyle gizleyebilirsiniz.
 5. Bedene oturan elbiseler zayıf bayanlar için uygundur.

Askısız bir elbise seçerken, içindeki rahatlık hissi çok önemlidir. Denediğinizde, koridorda dolaşın, ellerinizi kaldırın, döndürün. İçinde harika hissediyorsan, sürekli yukarı çekmek istemiyorsan - bu senin modelin!

Çizgili straplez elbise

Uzunluk

Büstiyer elbisenin klasik versiyonu uzun etekli bir korsedir. Hafif dökümlü kumaşlardan yapılmış dolgulu bir korsaj ve uzun etek, gece ve düğün görünümü için daha uygundur.

Kısa straplez bir elbise ile figürün tüm cazibesini vurgulayabilirsiniz. Bu modeller özellikle yaz için idealdir.Gevşek veya dar bir siluet olabilirler.

Straplez midi elbise lacivert

Eteğin kesimi de çeşitlidir:

 • yamuk;
 • alevlendi güneş;
 • balon şeklinde;
 • Düz.

stiller

Tercihlerinize ve figürün özelliklerine bağlı olarak, farklı straplez elbise çeşitlerini seçebilirsiniz. Böyle bir elbisenin modelinin korsajının her türlü etekle iyi gitmesi de önemlidir.

Straplez Hi-Lo Elbise

yemyeşil

Türün klasiği, kabarık etek ve korse kombinasyonudur. Hafif kumaştan yapılmış çok katmanlı bir eteğe sahip uzun kabarık bir elbise veya örneğin puantiyeli veya küçük çiçeklerle büyüleyici kısa bir retro elbise olabilir.

Durum

Kalem etekli klasik üstü açık elbise, figürün tüm zarafetini vurgulayacaktır.

Açık bir boyun ve omuzlar, sıkı bir kıyafete biraz seksilik katacaktır.

Deniz Kızı

Dibe daraltılmış bir silueti ve dizden alevlenen bir eteği olan uzun elbiseler, kum saati figür tipine sahip kızlar için en uygun olanıdır.

Straplez balık etekli elbise, bel ve kalçaları mükemmel bir şekilde vurgulayacaktır.

Deniz Kızı Straplez Elbise

Böyle bir elbisenin korsesi oldukça basittir ve göğse sıkıca oturur. Deniz kızı, akşam ve düğün etkinlikleri için en popüler olanıdır. Daha seksi görünmek istiyorsanız, kalp şeklinde bir yaka veya daha ölçülü bir V yaka ile bu tarz bir elbise seçin.

yüksek belli

Yüksek belli bir elbise, görüntüye romantizm ve hafiflik verebilir. Kısaltılmış bir korsajı ve kloş eteği vardır.

Yüksek belli straplez elbise

A-siluet

A-line straplez elbisenin gardıropta görünmesi hem ince hem de kilolu kızlar için faydalı olacaktır. A kesim etek ve normal korsaj kombinasyonu ile stili mükemmel bir şekilde oynanır.

Yaz mevsimi

Moda evlerinin yaz koleksiyonları da straplez elbiselerle dolu. En popülerleri, serbest veya sıkı kesimli bir kemerin altındaki kısalardır. Kemerler çeşitli genişliklerde, deri veya elastik olabilir.

A kesim kısa yazlık elbise askısız

Yüksek veya düşük belli yazlık elbise modelleri daha az ilgi çekici değil. Olağandışı ve göz alıcı elbiseler, asimetrik etekli veya boyunda ince askılı elbiseler olacaktır.

Düğün

Askıları eksik olan bir gelinlik, geline omuzlarının ve boynunun zarafetini mükemmel bir şekilde vurgulayarak bir çekicilik verir.

Straplez gelinlik

Payetler, yapay elmaslar, boncuklar, nakışlar veya dantellerle süslenmiş bir korse, gelinin feminen görüntüsünü güçlendirir. Bu durumda, dekoratif elemanların keskin kenarları ile ellerinizi çizebileceğiniz için böyle bir elbise dikkatli seçilmelidir.

Korsenin şekli, örneğin kalp şeklinde veya V yakalı gibi çeşitli uygulama varyasyonlarına da sahip olabilir.

Transparan etekli straplez gelinlik

Akşam

Partide kısa, straplez bir elbiseyle yıldız olacaksınız. Figürü olumlu bir şekilde vurgular ve dekor sayesinde dikkat çeker.

Çoğu zaman, gece elbiseleri payetler ve taşlar, aplikeler ve danteller, fırfırlar ve saçaklar, nakışlar ve perdelerle süslenir.

Güzel kumaşın karmaşık bir kesime ihtiyacı olmadığından, uzun gece elbiseleri genellikle minimalist bir tarzda yaratılır.

Yarı saydam bir elbise seçerseniz daha seksi ve gizemli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Transparan parçalı straplez gece elbisesi

Kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, sıra dışı kesimli, orijinal süslemeli, kesimli, sırtı açık ve derin yakalı kıyafetler seçin.

Çiçek desenli bir elbise çok kadınsı ve romantik bir görünüm yaratacaktır.

Straplez baskılı gece elbisesi

Her gün

Askısız modeller günlük yaşamda daha az popüler değil çünkü görüntünüzde hafiflik ve parlaklık istiyorsunuz.

Alışveriş veya sahil yürüyüşleri, diskolar, sinemaya gitmek için her zevke ve tarza uygun straplez elbiseler seçin.

Renkler

Straplez elbiselerin renk şeması da çeşitlidir. En popüler blok boyama ve her türlü baskıdır (çiçek, puantiyeli, geometrik vb.).

Stilistlerin tavsiyesi üzerine, böyle bir elbise belde veya seviyesinin biraz üzerinde kemer ve kemerlerle desteklenebilir.

Beyaz

Omuzları açık kısa beyaz elbise modeli sıcak yaz günlerinde yürüyüş yapmak için birebir.

Straplez elbise beyaz kısa

Siyah

Akşam yaz yürüyüşleri için kısa siyah straplez bir elbise ile dışarı çıkabilirsiniz. Sinemaya mı, bir restoranda romantik bir randevuya mı, yoksa sadece gezinti yolunda bir akşam gezintisine mi gittiği önemli değil.

kırmızı

Renk şeması nedeniyle partide öne çıkmak ister misiniz? Kırmızı straplez bir elbise giyin. Cinsel çekiciliğinizi ve savurganlığınızı avantajlı bir şekilde vurgulayacaktır.

straplez elbise kırmızı

Turkuaz ve nane

Narin nane veya turkuaz, görüntüye bir tazelik dokunuşu katacaktır.

Gri

Yanardöner ve zengin görünümlü kumaş, gri rengi daha da asil ve ilginç hale getirecek.

Straplez elbise gri

ne ile giyilir

Straplez bir elbise için aksesuar seçerken, büyük hacimli kolyelerle görüntüyü aşırı yüklemenize gerek yoktur. Sadece zarif bir kolye veya bilezik almak yeterlidir. Bir yaka kolye bunun için mükemmeldir.

Boynunuzu görsel olarak uzatmak istiyorsanız, uzun sallantılı küpeler kullanın.

Ayakkabılar elbette kutlamalar için en uygun olanlardır - topuklu ayakkabılar. Bu günlük kıyafet için bir seçenekse, kaya üzerinde sandaletler veya düz koşuda sandaletler de giyebilirsiniz.

Straplez elbise ayakkabı

Serin günlerde veya akşamları straplez elbiseyi uyumlu bir bolero veya pelerin ile tamamlayabilirsiniz. Kutlamalar için bu tarz elbiseleri uzun eldivenler ve kürk bir pelerin ile kombinleyebilirsiniz.

yorum yok

Moda

güzellik

ev