Elbise stilleri ve modelleri

Bir trenle giyin - özel bir fırsat için

Bir trenle giyin - özel bir fırsat için
İçerik
 1. Akşam seçenekleri
 2. kıvrımlı
 3. Mezuniyet tarihi için elbiseler
 4. Açık elemanlarla
 5. Her gün
 6. Ayrılabilir tren
 7. Kumaşlar
 8. Uzunluk
 9. tren uzunluğu
 10. Popüler renkler
 11. Ne ile giyilir?
 12. Aksesuarlar
 13. Ayakkabı

Trenli bir elbise en lüks ve çekici olanlardan biridir. Kızların böyle bir kıyafet içindeki duruşu görkemli ve asil hale gelir. Aynı zamanda, tren sadece güzel değil, aynı zamanda elbisenin oldukça riskli bir parçası olarak da adlandırılabilir: böyle bir unsurun uygun olması önemlidir.

Bir tren ile siyah elbiseli siyah

Akşam seçenekleri

Çoğu zaman, treni olan elbiseler sadece gece elbiseleridir.

Tarz, renk ve kaplama bakımından çok çeşitlidirler, bu nedenle herhangi bir güzellik kutlaması için doğru modeli seçebilir.

En yaygın olanları, trenli bir gece elbisesinin aşağıdaki stilleridir:

 • Yüksek bel modeli.
 • Alt kısmı hafifçe genişletilmiş, bedene oturan klasik bir silüet ile elbise.
 • Kabarık etekli model.
 • Etek yılı ile elbise.

kıvrımlı

Çok katlı veya kabarık eteği olan trenli elbise modelleri özellikle hacimli kalçalara sahip kadınlar tarafından beğenilmektedir. Bu tür elbiseler, kusurlu bölgeyi başarıyla gizler ve kadınsı orantılı bir siluet oluşturur.

Elbiseler çok muhteşem, üst kısmı bir korse ile temsil ediliyor ve alt kısmı yemyeşil ve uzun bir trenle tamamlanıyor.

Korse ve kuyruklu beyaz kabarık elbise

Mezuniyet tarihi için elbiseler

Balo elbisesi olarak genellikle trenli bir kıyafet seçilir, çünkü böyle bir olay herhangi bir kızın hayatında önemlidir.

Bu tarz bir elbiseyle genç bir bayan, sofistike ve kırılgan bir görüntü yaratabilecek, ancak aynı zamanda olgun görünecek.

Açık elemanlarla

İnce bacaklı kızlar genellikle eteğinin önünün kısa olduğu ve arkada uzun bir panelin olduğu trenli bir elbise seçerler. Genellikle bu elbiselerin arkası karmaşık bir şekilde örtülür.

Trenli elbiselerde açık sırt muhteşem görünüyor. Böyle bir elbise ile mükemmel bir duruşa sahipseniz oldukça baştan çıkarıcı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Tren ve sırtı açık kırmızı elbise

Bir elbise için başka bir seksi seçenek de açık omuzlardır.

Bir kızın böyle bir elbise içinde doğru duruşu, zarif ve güzel bir görünüm yaratmak için çok önemlidir.

Omuzları açık tren ile güzel turkuaz elbise

Trenli bir elbisede açık bir yaka çok uygundur, figürün kadınlığını vurgular ve V yaka varlığında figürü daha hafif hale getirir.

Her gün

Trenli bu tür elbise modelleri oldukça nadirdir. Genellikle bunlar, trenin çok uzun olmadığı ve eteğin önünün kısaltıldığı yaz kıyafetleridir.

Bir tren ile yazlık elbise

Bu kıyafetle bir randevuya çıkarlar, arkadaşlarla buluşurlar ya da yaz yürüyüşüne çıkarlar. Böyle bir elbise kısıtlı bir renk düzeninde yapılırsa ve öndeki etek diz boyu farklı olacaksa, bu kıyafet ofis kıyafeti olarak da uygundur.

Ayrılabilir tren

Treni çözülebilen modeller çok pratiktir ve bir kız danslarla şenlikli bir etkinliğe gittiğinde talep görmektedir.

Akşamın başında, kıyafetinin güzelliğini bir trenle gösterebilir ve aktif kısım başladığında, bu büyük unsuru çıkarın ve hareket kısıtlaması olmadan dans edin.

Ayrılabilir tren ile siyah elbise

Kumaşlar

Dantel

Trenli dantelden yapılmış bir elbise çok narin ve baştan çıkarıcı görünüyor. Ayrıca, dantellerin yalnızca küçük ekler şeklinde kullanıldığı modeller de yaygındır.

Dar bir siluete sahip dantel kumaştan bir elbise seçen kız, ideal fiziğini vurgulayacaktır.

Tren ile kırmızı dantel elbise

Saten

Saten veya saten ile yapılan elbiseler, aydınlatıldığında şaşırtıcı bir şekilde parlar ve parlar, bu da trenli elbiseleri şenlikli giysiler için en iyi seçenek haline getirir.

Parlak

Bu kumaştan yapılmış gece elbiseleri en muhteşem ve çekici.

Tren ile parlak gri elbise

Parlak kumaş, kıyafetin sadece üst kısmında sunulursa, göğüs ve güzel beline dikkat çekecektir. Bu tür malzemelerin parlaklığı, lüks ve şok edici bir görünüm sağlayacaktır.

Hava

En lüks, trenli ipek elbiselerdir.

Bir tren ile havadar elbise

Ayrıca, üst kısmı daha yoğun olan ürünlerde muhteşem bir görünüm kaydedilmiştir ve etek ve trenin kendisi organze, şifon veya diğer benzer havadar kumaştan yapılmıştır.

Uzunluk

yere kadar uzun

Bunlar, bir trenle tamamlanan en yaygın zarif elbise modelleri. Bu elbiseler korseli, açık yakalı, ince spagetti askılı, tek omuz askılı veya V şeklinde yakalı olarak mevcuttur.

Kum saati figürlü kızlar genellikle uzun balık modellerini seçerler.

Tren ile deniz kızı elbisesi

Yunan tarzında bir trene sahip bir kıyafet, herhangi bir şekle sahip genç bayanlar için uygundur, çünkü yüksek bel hem kalçaların hem de karın dolgunluğunu gizlemeye yardımcı olur.

Bir trenle Yunan tarzında giyin

Kısa boylu

Günümüzde hafif veya dökümlü kumaştan yapılmış bir trenle tamamlanan kısa etek boyuna sahip kokteyl elbiseleri çok popüler. Bu kıyafette kız, ince bacaklara dikkat çekiyor.

tren uzunluğu

Bu tarzdaki mütevazı elbiseler, 20 cm'den kısa bir trenle dekore edilebilir.

Küçük bir tren ile gece elbisesi

Şok edici ve lüks gece elbiselerinde, tren önemli ölçüde farklılık gösterebilir. Burada herhangi bir kısıtlama yoktur.

Popüler renkler

Beyaz

Trenli kar beyazı elbiseler çekici ve sofistike görünüyor. Bu kıyafetler en iyi bronz ten üzerinde çalışır. Süslemelerinde boncuklar, dantel ekler, yapay elmaslar, orijinal perdelik ve işlemeler kullanılmaktadır.

Kabartmak ile güzel beyaz elbise

Siyah

Trenli siyah bir elbise, gizemli ve görkemli bir görünüme sahiptir. Böyle bir elbise dikkat çeker ve altın, kırmızı veya gümüş aksesuarlarla iyi gider.

Mavi

Bu renkte bir trene sahip modeller çok zarif ve asil görünüyor.Daha açık mavi tonlar genç kızlar tarafından seçilir ve koyu mavi elbiseler 30 yaş üstü kadınlara çok yakışır.

kırmızı

Bir trenle süslenmiş kırmızı bir elbise içinde, herhangi bir kız bir kraliçe gibi hissedecektir. Böyle bir kıyafet seksi ve biraz kendini beğenmiş görünüyor.

Tren ile kırmızı saten elbise

Ne ile giyilir?

Trenli bir kıyafet, kürklü bir şal veya yelek ile çekici görünüyor. Üstü açık akşam modelleri için bir bolero iyi bir ek olarak hizmet edecektir. Trenli gündelik bir elbise, deri ceket veya kısa ceket ile giyilebilir.

Aksesuarlar

Trenin kendisi zaten bir süs, ancak bu öğeye sahip bir kıyafet başka aksesuarlarla da süslenebilir. Küpeler, kolyeler, yüzükler bu kıyafete gider.

Bununla birlikte, elbisenin dekorunda parlak bir baskı, yapay elmaslarla veya diğer göz alıcı malzemelerle dekorasyon kullanılıyorsa, aksesuarlar minimumda kullanılmalıdır.

Ayakkabı

Trenli bir gece elbisesi için en başarılı ayakkabı seçeneği sandalet veya yüksek topuklu ayakkabılar olacaktır.

Trenli kısa bir elbise için ayakkabılar

Sadece böyle bir kıyafet giyen uzun boylu kızlar bunun için topuklu ayakkabı seçebilirler. Çizme-çoraplar da hafif uçan modeller için uygundur.

1 yorum

Tren ciddiyet katıyor. Özellikle trenli kısa versiyonları seviyorum - elbiseler biraz eğlenceli.

Moda

güzellik

ev