Elbise stilleri ve modelleri

Bir gömlek elbise ile ne giyilir?

Bir gömlek elbise ile ne giyilir?
İçerik
  1. kot
  2. kafesin içine
  3. Uzun
  4. kısa
  5. iş tarzı
  6. her gün
  7. Akşam stili
  8. İlkbahar ve yaz aylarında ne giyilir
  9. Kış ve sonbahar görünümü
  10. Ne ayakkabı giymek

elbise gömlek uzun süredir moda olmayı başarmış ve dünya koleksiyonlarındaki yerini kararlılıkla korumaktadır. Bu elbise her şık kız için olmazsa olmazlardan. Şaşırtıcı değil, çünkü her şekil ve her yaş için uygundur. Birisi bunu çok basit ve günlük buluyorsa, doğru aksesuarları eklemeniz yeterlidir ve zarif ve zarif bir görünüm elde edersiniz.

kot

Bir kot elbise, farklı tarzlardaki aksesuarlarla iyi giden bağımsız ve şık bir şeydir. Ana şey, kot gömlek elbiseyi kot pantolonla birleştirmemek.

Bir kot gömlek elbise için süslemeler

Gömlek elbisenin ana arkadaşı kahverengi tonlarında deri ayakkabılardır. Ek olarak, diğer deri aksesuarları da unutmayın - bir kemer, bir çanta veya büyük bir debriyaj. Kaba çizmeler ve hatta babetler genel set için mükemmeldir.

İşe giderken kot gömlek elbisenin üzerine maskülen tarzda koyu renk bir ceket giymekten çekinmeyin. Dışarısı yeterince serinse, üstüne klasik bir yağmurluk veya orta uzunlukta bir palto giyin.

Bir kot gömlek elbise için ceket

Denim elbise, klasik ve spor ayakkabılar, renkli kemerler, şapkalar, örgü atkılar ve hırkalarla iyi gider.

kafesin içine

Kareli gömlek elbise bir sezondan fazla moda olacak. Sonuçta, kafes son yıllarda en popüler baskılardan biridir.

Yüksek çizme veya ayak bileği çizme ile böyle bir elbise giyerler. Serin bir mevsimde, örme bir bere ve bir hırka kullanışlı olacaktır.

Kareli gömlek elbise aksesuarları

Deri aksesuarlar, ince bir deri kayış ve zincir üzerinde küçük bir Chanel tarzı deri çanta gibi ekose bir elbise için idealdir.Skinny jean veya deri pantolonlarla güvenle giyilebilir.

Serin bir mevsimde, üst kata bir bisikletçi ceketi veya kısa bir kot ceket giymek daha iyidir. Ekose bir elbisenin görünümü, sözde "sokak" tarzını sevenler için mükemmel olacak.

Kareli gömlek elbise için ceket

Uzun

Yere kadar uzanan gömlek elbise feminen ve nazik görünmek isteyenler için doğru seçimdir. Daha cüretkar bayanlar için hafif kumaşlardan yapılmış bir elbise iyi bir seçim olacaktır. Şık takılar ve küçük bir el çantası ile üstesinden gelebilirsiniz.

Gündelik bir görünüm için, uzun bir elbise en iyi kontrast kemerler ve büyük bir çanta ile tamamlanır. Ana şey, kemerin seçtiğiniz ayakkabılarla kontrast oluşturmamasıdır.

Görüntüyü büyük zincirler, bilezikler ve hatta şapkalarla tamamlayan ceketler, sandaletler veya sandaletler ile uzun bir kot elbise giyilmelidir.

Yere bir kot gömlek için süslemeler

kısa

Diz boyu veya çok kısa gömlek elbise genellikle yaz aylarında giyilir. Elbisenin neyle kombinleneceği modeline ve kumaşına göre değişir. Hem sade babetlerle hem de topuklu ayakkabılarla güzel görünebilir.

Kısa bir elbise, tek başına bir kıyafet olarak veya tozluk veya skinny skinny jean pantolonlarla tamamlanan bir tunik olarak giyilebilir. Evrenseldir ve herhangi bir özel aksesuar gerektirmez. Bununla birlikte, görüntü kayışlar ve bileziklerle tamamlanabilir. İnce deri kayış belinizi vurgulayacak ve daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

Kısa gömlek elbise için tozluk

Görünümü bir debriyaj ve ince topuklu ayakkabılarla tamamlarsanız bir gece kıyafeti, spor ayakkabı ve sırt çantası ile tamamlarsanız kesinlikle casual bir yürüyüş görünümüne sahip olursunuz.

İlkbaharda bu elbiseyi bir kazak veya hırka ile kombinleyebilirsiniz. Eşarplar, özellikle zıt renkteyse bu görünümle iyi gider ve bacaklarınıza opak dar taytlar giyebilirsiniz.

İş veya iş etkinlikleri için, yumuşak renklerde bir gömlek elbise seçin. Elbisenin yakasını son düğmeyle tutturduktan sonra görünümü kısa özlü küpelerle tamamlayın.

Elbisenin malzemesi de büyük bir rol oynar. Keten ve pamuk gibi doğal kumaşlardan yapılmış bir elbise çok nazik ve yumuşak görünecektir. Bunun için sağlam bir çanta ve aksesuarlar seçmek daha iyidir.

Hafif dökümlü bir gömlek elbise için ise tek parça bir bileklik ve şapka tercih edebilirsiniz.

Kısa yazlık gömlek elbise için süslemeler

iş tarzı

Yaka, kapalı üst ve orta boy sayesinde, elbise gömlek katı kıyafet kurallarına mükemmel uyum sağlar.

Bir iş gömleği elbisesi için aksesuarlar

Aksesuarlar ayrıca makul ölçüde kısıtlanmış bir renkte olmalıdır. Ayakkabı ve çanta klasik bir şekle sahip olmalıdır. Bu, görüntüyü daha ticari ve sade hale getirecektir. Elbisenin beline ince bir kayış takın ve boynunuzu ince boncuklarla süsleyin.

Soğuk mevsimlerde elbisenizin üzerine orta boy bir kaban veya trençkot giyin. Bu durumda ceket uygunsuz ve aptal görünecek.

her gün

Kahverengi, gri-yeşil ve kahverengi-yeşil askeri tarzdaki gömlek elbise, aynı tarzda kalın kalın çizme, deri kemer ve bilekliklerle destekleniyor. Elbisenin üzerine koyu bir kot yelek veya ceket seçmek daha iyidir.

Hafif bir gömlek elbise, ayakkabı ve aksesuarları rahat bir görünüme dönüştürecektir. Bale ayakkabıları, kama sandaletler, arduvazlar bu konuda yardımcı olacaktır. Büyük bir çanta, güneş gözlüğü ve büyük bilezikler ve yüzükler parlaklık katacaktır.

Akşam stili

Hemen hemen her gömlek elbise bir akşam tarzında oynanabilir. Elbisenizi, örneğin yüksek topuklu pompalar ve bir debriyaj gibi ayakkabılarla renk uyumlu geniş bir kemerle tamamlarsanız, bir akşam etkinliğinde mükemmel görüneceksiniz.

Bir gece elbisesi gömleği için aksesuarlar

Altın tonlu takılar, parlak taşlı küpeler ve kot ceket de kurtarmaya gelecek. Akşam görünümüne vurguyu getirenin aksesuarlar olduğunu belirtmekte fayda var.

İlkbahar ve yaz aylarında ne giyilir

Aksesuarlar ve ayakkabılar, etkinliğe ve gideceğiniz yere göre seçilmelidir. Örneğin, bir debriyaj ve gümüş takılar iş için mükemmeldir.Yürüyüşe çıkacaksanız, daha büyük mücevherler, geniş bir kemer ve büyük bir çanta uygun olacaktır.

Yazlık gömlek elbise için aksesuarlar

İster topuklu giyin, ister düz bir taban seçin - karar sizin. Ana şey, son görüntünün uyumlu olması ve kendinizi rahat hissetmenizdir. Sıcak havalarda elbisenin üzerine bir hırka veya hafif bir trençkot giyebilirsiniz.

Örgülü aksesuarlar idealdir, ancak deri malzemeler de aynı derecede harika olacaktır. Bale ayakkabıları, topuklu veya dolgulu yüksek sandaletler mükemmeldir. Çanta mutlaka büyük olmalı, geniş bir deri kemer eşleştirilir.

Yazlık gömlek elbise için hasır çanta

Kış ve sonbahar görünümü

Sıcak bir gömlek elbise için harika bir seçenek, kısa bir kaşmir paltodur. Bu görünüm klasik bir çanta ile tamamlanabilir.

Görünümünüze biraz kadınlık vermek istiyorsanız, omzuna takılan büyük bir deri debriyaj bunu yapacaktır. Aksine, daha gayri resmi bir görünüm için deri aksesuarlar eklemeye değer.

Bir kışlık gömlek elbise için ceket

Kışın bir kürk manto sizi ısıtacaktır, dizin hemen üstünde uzun olması daha iyidir. Bu kıyafeti küçük bir debriyaj ve ince topuklu orta boy süet botlarla kombinleyebilirsiniz.

Daha sert bir görünüm için ince topukluları ağır kovboy çizmeleriyle değiştirin. Ve kışın bir kot elbise giymeye karar verirseniz, aşağı ceket veya tavşan kürkü bunun için mükemmeldir.

Ne ayakkabı giymek

Elbisenin tarzı ayakkabı seçimini doğrudan etkiler. Örneğin, kot gömlek elbiseler büyük botlarla iyi görünür, ancak ince pamuklu elbiseler en iyi sandalet ve sandaletlerle giyilir. Bir ofis kıyafeti için klasik topuklu ayakkabılar, siyah veya kahverengi bilekte botlar kullanışlı olacaktır.

Ancak "sokak" görüntüsü için deney yapabilirsiniz. Her şey, almak istediğiniz istenen son yaya bağlıdır. Hem kaba bağcıklı acımasız botlar, Kazak botları hem de sabit topuklu ve hatta botlu basit botlar olabilir.

Bir çift beyaz spor ayakkabı, spor ayakkabı ve mokasen bu sportif kombin için ideal bir yol arkadaşı olacak.

Gömlek elbise için spor ayakkabı

Önümüzdeki sezonda gömlek elbise gerçek bir hit oldu ve bunu hak etti. İnanılmaz derecede çok yönlü ve rahattır. Bu nedenle, henüz bir tane edinecek vakti olmayan tüm kızların bunu düşünmeleri şiddetle tavsiye edilir.

yorum yok

Moda

güzellik

ev